Єлизавета Цареградська — нова ведуча програми «Пізній ранок шоу» на UA: КУЛЬТУРА

До команди двогодинного прямоефірного шоу, що виходить на телеканалі Суспільного мовлення UA: КУЛЬТУРА в будні о 8:05, приєдналася ведуча UA: КРИМ Єлизавета Цареградська.

Комментарии 1591
За чотири роки роботи на телебаченні Єлизавета вже встигла попрацювати на ранкових ефірах, тож потреба прокидатися о 4:30 для неї виявилася менш травматичною, аніж для інших ведучих програми.

"Позбавляти себе ранків не можна, хай як би рано починалася ваша робота", — вважає Єлизавета.

Підйом удосвіта ведуча цінує здебільшого за можливість налаштуватися на день: спокійно випити кави, без метушні зібратися. Зізнається, що ненавидить зранку поспішати, адже це руйнує ритм усього дня.

Уранішнім підйомом Єлизавету не здивувати, а от працювати співведучою в кадрі доводиться вперше: у студії "Пізній ранок шоу" пару їй склав Євген Барков.

"Раніше в кадрі я була одна, після пропозиції долучитися до "Пізній ранок шоу", де ведучі завжди працюють у тандемі, був певний острах — не перебивати або навпаки не губитися на фоні колеги. Утім одразу з першого ефіру я зрозуміла, що мої перестороги були марні, оскільки Євген Барков крутий. Жодних проблем не виникло, співіснування в кадрі виявилося дуже дружнім та комфортним", — ділиться враженнями Єлизавета.

Роботу на телебаченні ведуча почала зі стажування в новинах на Суспільному ще у 2014-му. Але повернулася працювати менше ніж місяць тому — долучитися до команди Суспільного телеканалу UA: КРИМ її запросив виконавчий продюсер каналу Осман Пашаєв. Пропозиція спробувати власні сили й на UA: КУЛЬТУРА не забарилася, в обидві команді Єлизавета влилася досить швидко: "Круто, що всі молоді й прогресивні. Знаю, що є певний міф про працівників Суспільного, колишнього "Першого національного", і певний, м’яко кажучи, консерватизм. Натомість я такого не побачила. Усі креативні й хочуть працювати, купа ідей, ініціатив і вболівання за справу".

"Коли від каналу UA: КУЛЬТУРА надійшла пропозиція співпраці, ми погодилися миттєво, адже Суспільне — єдине. Ми часто взаємодіємо з Полтавською й Херсонською філіями, сподіваємося налагодити зв’язок і з іншими регіонами та напрямами в майбутньому", — зазначає виконавчий продюсер UA: КРИМ Осман Пашаєв.

Такі колаборації, вважає ведуча, потрібно запроваджувати на постійній основі. Ба більше — зробити це на обов’язкових засадах: "По-перше, це дуже добре освіжає й приводить до тями. Ти краще розумієш структуру й кухню зсередини. Коли довго працюєш у маленькому колективі з 20-ти людей, як на UA: КРИМ, здається, що тільки ці люди ідеєю Суспільного й горять, тільки вони прагнуть до стандартів журналістки та щось роблять для цього. Однак, вливаючись в інший колектив, усвідомлюєш, що й правила, і прагнення однакові, що насправді ви всі працюєте для досягнення однієї мети — створення сучасної професійної української журналістики. Маю надію, що така взаємодія триватиме".

Єлизавета Цареградська зазначає, що дуже чекає на інтеграцію колег у колектив UA: КРИМ. Адже тільки так, на її думку, можна відчути по-справжньому, про які проблеми йдеться та які потужності доступні для порушення питань, часом болісних для кримської аудиторії й переселенців із Криму.

"Для цього потрібно побути всередині. Упевнена, що це дасть змогу зрозуміти наш гібридний стан і, можливо, наштовхне на ще якісь варіанти й думки щодо вирішення певних проблем", — розмірковує Єлизавета. А ми чекаємо на нові колаборації каналів Суспільного мовника, адже ця виявилася дійсно вдалою.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie