ENSO і PointeR Agency почали співпрацю

Агентство PointeR стало PR-партнером девелоперської компанії ENSO в 2021 році. В рамках співпраці агентство розробить PR та SMM стратегії парасолькового бренду, а також забезпечить роботу зовнішнього прес-офісу компанії.

Коментарі 1258

ENSO - українська девелоперська компанія, в основі діяльності якої стоїть розробка, будівництво та управління проектами в сфері житлової та комерційної нерухомості. На сьогоднішній день в активі компанії будівництво кількох житлових комплексів, серед яких - POETICA, FJORD, DIADANS. ENSO - перша на українському ринку девелопменту компанія, що реалізує свої проєкти з дотриманням міжнародного екологічного стандарту BREEAM.

«Не дивлячись на юний вік бренду ENSO, досвід і компетенції, якими володіє менеджмент компанії, дозволяють впроваджувати в галузь нові якісні рішення, задаючи високу планку ведення бізнесу, - підкреслила Ольга Волковінська, керівник відділу комунікацій девелоперської компанії ENSO. - Тому одним з ключових завдань корпоративного зовнішнього пресофісу ми бачимо у комунікації цінностей бренда через людей і нашу команду».

PointeR Agency входить в ТОП-10 PR-агентств України і має в портфоліо більше 100 клієнтів. Агентство співпрацює з великими міжнародними і українськими компаніями з різних сфер, серед яких: енергетика, фінанси, юриспруденція, страхування, медицина, FMCG та інші.

«Ми знайомі з високими стандартами і вимогами ENSO як до себе, так і до своїх партнерів. І повністю поділяємо такий підхід. Нам також імпонує місія компанії наповнювати простір змістом, - зазначає Оксана Куліш, CEO PointeR Agency, - Нашим головним завданням є підвищення впізнаваності бренду як на локальному, так і на національному рівнях. У наших планах - взаємодія з широким колом цільових аудиторій, оскільки ENSO, фактично, змінює ринок девелопменту в Україні: створює унікальні інноваційні проекти, яким в нашій країні поки що немає аналогів».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода