«Епіцентр» розпочав проєкт підтримки українських підприємців

Національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» у рамках акції «Мільйони добрих справ» надасть у якості грантів до 10 млн гривень 20 українським підприємцям та тим, хто тільки розпочинає власну справу.

Коментарі 9395

Щоб отримати шанс на кошти для власної справи, покупці мережі «Епіцентр» мають заповнити грантову заявку, у якій опишуть свою бізнес-ідею, план її реалізації та додадуть кошторис в межах грантової суми. З поміж усіх заявок буде обрано 40, які потраплять у півфінал. Переможців визначить експертне журі на основі відеопрезентацій півфіналістів та захисту бізнес-проєктів. Таким чином, кожен із 20 переможців отримає до 500 тис. гривень на розвиток власної справи.

«Підтримка вітчизняних виробників та підприємців завжди були важливим напрямом для компанії «Епіцентр К». Ми розуміємо, що під час вимушеного карантину чимало дрібного та середнього бізнесу опинилося у важкому становищі. Саме тому «Епіцентр» вирішив реалізувати проєкт, який надихає вийти з кризи діючому бізнесу, або розпочати новий», — зазначає генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Конкурс бізнес-проєктів триватиме з 4 червня до 4 вересня. Відбір 20 переможців проходитиме в чотири етапи із залученням медіа-партнерів та незалежних експертів. Паралельно на сайті компанії триватиме незалежне голосування за приз глядацьких симпатій.

Окрім фінансової підтримки компанія «Епіцентр» у разі потреби готова надавати переможцям консультації з юридичних, податкових та фінансових питань.

Мережа «Епіцентр» уже багато років підтримує вітчизняних виробників. За останні п’ять років частка товарів українського виробництва в мережі «Епіцентр» збільшилась з 75 % до 89 %. Навіть невеликі підприємства, виробничих потужностей яких недостатньо для забезпечення всіх 60 торговельних центрів мережі, мають можливість співпрацювати з «Епіцентром». Для регіональних виробників передбачена 10 % квота в асортименті будь-якого ТЦ «Епіцентр», що сприяє росту малого та середнього бізнесу в регіонах України. Є чимало прикладів, коли за декілька років завдяки такій підтримці локальні виробники з ФОПів виросли в потужні підприємства всеукраїнського масштабу.

 video
 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода