Epic Games заплатить рекордний штраф за збір даних дітей

Крім того, компанія обманом змушувала маленьких геймерів робити покупки.

Коментарі 1009
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Федеральна торгова комісія США (FTC) звинуватила Epic Games у двох порушеннях, за які компанія виплатить рекордні $520 млн. Так, регулятор викрив її у вторгненні у приватне життя дітей та в їхнє «одурманювання» з метою здійснювати ненавмисні покупки, повідомляє The Wall Street Journal.

Насамперед стосується конфіденційності особистих даних дітей у грі Fortnite. Розробники збирали інформацію про гравців віком до 13 років без повідомлення та згоди батьків. Крім того, у грі за умовчанням працював голосовий та текстовий чат, через що діти наражалися на ризик спілкування з незнайомцями та можливості стати свідками обговорення неналежних тем чи об'єктом переслідування.

Друга справа пов'язана з використанням спеціальних хитрощів - лутбоксів і темних патернів - гравців, що спонукають робити покупки в Fortnite. За цими елементами дизайну розробники приховували опції для скасування підписки та повернення грошей.

Таким чином, Epic Games заплатить максимальні штрафи за такі порушення - $275 млн і $245 млн відповідно. Крім того, FTC вимагає виправити виявлені порушення та привести правила до вимог американського законодавства, а також створити програму конфіденційності.
Обговорити з іншими читачами:
Погода