Epica Awards оголошує про початок прийому конкурсних робіт

Єдина глобальна нагорода Epica Awards, що присуджується журналістами, які працюють у маркетингових та комунікаційних журналах по всьому світу, розпочинає прийом робіт. Перший дедлайн, що дає знижку на участь – 31 вересня.

Комментарии 4571

У 2017 році:

  • Президентом команди журі обраний головний стратег у VICE Media - Spencer Baim.
  • Церемонія нагородження відбудеться, 16 листопада у Берліні, Meistersaal  – історичний концерт-хол, збудований у 1910 році.
  • Церемонії нагородження буде передувати щорічна конференція, яка цього року здобула тему: «Творча Сингулярность: Як Технологія Стимулює Творчість» (The Creative Singularity: How Technology Drives Creativity). На сьогоднішній день підтвердженими доповідачами є Richard Wilson, Preethi Mariappan, Sascha Martini та Patrick Lara.
  • Редактор Epica Марк Тюнгет сказав: "Ми дуже раді повернутися в Берлін, який є одним із найзахоплюючіших та найбільш творчих міст світу. Оскільки він є центром інновацій та стартапів, ми подумали, що доречно буде дослідити злиття технологій та творчості на нашій конференції, - саме тому темою було обрано  «Творчу сингулярність».
  • Цього року Epica вводить 2 нові категорії: Music Video; Online and Mobile Services.

Epica Awards: об’єктивна та неупереджена з 1987 року

31 церемонія нагородження Epica пропонує незалежних суддів і глобальне висвітлення пресою. Започаткована 31 рік тому, зараз вона є міжнародним святкуванням креативності, яке збирає тисячі робіт з більш ніж 70 країн.


Повний список журі.

Більше інформації за адресою: epica-awards.com.

Варто нагадати, що одну з найкращих робіт з фестивалю Ad Black Sea 2017 буде нагороджено спеціальним призом промислової преси з правом подальшої безкоштовної участі в Epica 2017. Переможець буде оголошений на третьому міжнародному фестивалі Ad Black Sea Awards, 23 вересня у Sheraton Batumi Hotel.

sostav.ua

Відгуки кредит 365 https://credit-ukraine.org/kompaniya-credit365/
Обсудить с другими читателями:
Погода