Еріус® – генеральний партнер 19-го КМФР

Генеральним партнером дев’ятнадцятого Київського Міжнародного Фестивалю Реклами став Еріус® від Байєр.

Сезон весна/літо – це пора розквіту та нових починань. Це час, коли провідні фахівці індустрії збираються в осередку креативу та натхнення – на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами.

У програмі КМФР 2018: конференція Best Marketing Practices, де від провідних міжнародних та українських фахівців ви дізнаєтесь про нестандартні сміливі креативні рішення, Церемонія нагородження переможців КМФР 2018 та насичена вечірня програма, яка не залишить нікого байдужим.

19-й Київський Міжнародний Фестиваль Реклами – це щорічний звіт, підбиття підсумків, відзначення та популяризація найкреативніших робіт в рекламній індустрії. КМФР 2018 має на меті стимулювання та розвиток галузі, як маленьких локальних гравців ринку, так і великих міжнародних агентств.

Хіба такого масштабу захід можна осилити із надокучливою алергією? Еріус®  – це антигістамінній препарат тривалої дії з потрійною (антигістамінною, протиалергійною та протизапальною) дією, що допоможе позбутися небажаних симптомів алергії.

Ми щиро вдячні нашому партнерові за плідну співпрацю!

До зустрічі на 19-му КМФР.

Аби відвідати фестивальну програму, варто оформити акредитацію на сайті фестивалю.

У разі виникнення питань, просимо звертатися до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, project@vrk.org.ua – Ольга Підгорська, або зателефонувати за номером +38 (044) 490 90 30.

Реклама лікарського засобу. Реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/5827/01/01 від 15.02.2017. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтесь з інструкцією до застосування. L.UA.MKT.CH.05.2018.0164

sostav.ua