EssenceMediacom розпочинає свою роботу як breakthrough agency в 120-и офісах по всьому світу

Нове агентство міжнародного комунікаційного холдингу GroupM було створено з метою пошуку інноваційних можливостей в маркетингу, які дозволять запропонувати ринку новітні інтегровані медіа-рішення

Коментарі 996

EssenceMediacom — нова та найбільша агенція холдингу GroupM — офіційно розпочинає роботу, щоб створювати маркетингові прориви для своїх клієнтів. Нову агенцію було побудовано таким чином, щоб, переосмислюючи старі моделі в медіа, креативі, інноваціях та аналітиці, шукати нові можливості для брендів та представляти на ринок справді інноваційні, інтегровані медіа-рішення.

EssenceMediacom налічує 10 000 співробітників у 120-и офісах по всьому світу та очолюється глобальним генеральним директором Ніком Лоусоном (Global CEO Nick Lawson). EssenceMediacom вдало поєднує в собі такі важливі аспекти як продуктивність, дані, аналітику та креативну технологію DNA з масштабованим багатоканальним плануванням аудиторій та стратегічною медіа-експертизою, яка представлена в MediaCom.

Всі процеси планування та реалізації інтегрованих медіа-рішень будуть реалізовані в системі EMOS (EssenceMediacom’s Operating System) – операційній системі EssenceMediacom. Цей модульний набір інструментів і даних об’єднає найкращі технології Essence, MediaCom і GroupM та зробить їх доступними для команд і клієнтів EssenceMediacom по всьому світу.

Агенція розпочинає роботу із завидним списком глобальних клієнтів, до якого входять adidas, Bayer, Dell, Google, Mars, NBCUniversal, PlayStation, Procter & Gamble, The Coca-Cola Company та Uber, і оперуватиме оборотом понад 21 мільярд доларів на теренах глобального медіа-простору (COMvergence, 2021).

EssenceMediacom є частиною міжнародного комунікаційного холдинг GroupM, медіа-інвестиційної групи WPP, що відкриває їй доступ до великого спектру даних, надійних тестів і найширших можливостей на ринку, що базуються на міжканальному підрозділі компанії GroupM Nexus і Choreograph, провідного постачальника послугу галузі даних і технологій холдингу GroupM.

Нік Лоусон, глобальний генеральний директор EssenceMediacom, сказав: «Цей процес тривав дев’ять місяців, і я дуже радий бачити, як наші амбіції об’єднати Essence і MediaCom нарешті стали реальністю. Те, що підтримає нашу новаторську агенцію, — це наші люди, і ми будемо непохитними у своєму зобов’язанні створити середовище для безперервного навчання, щоб вони могли рости та бути найкращими, якими вони можуть бути. Разом і з аналітикою, даними та технологіями в нашому серці я не сумніваюся, що ми досягнемо прориву для всієї нашої клієнтської бази». 

Крістіан Юл, глобальний генеральний директор GroupM (Christian Juhl, Global CEO GroupM), зазначив: «Поєднання вимірювань Essence та технології DNA, що керується даними з масштабом і стратегічним досвідом MediaCom, створює щось справді унікальне на ринку. Разом із Mindshare, Wavemaker і mSix&Partners, запуск EssenceMediacom гарантує, що ми маємо рішення та мислення, які задовольнятимуть потреби кожного бренду та маркетолога, який прагне розвивати свій бізнес у новій економіці. Я особисто радий бачити, як відданість EssenceMediacom створенню проривів, змінить очікування щодо можливостей в бізнесі, культурі та маркетингу і, в кінцевому результаті, згенерує величезну цінність для наших клієнтів».

В Україні EssenceMediacom створений на базі MediaCom. Андрій Білошапко, директор EssenceMediacom в Україні: “MediaCom завжди прагнув не просто йти в ногу з часом, а значно випереджати його. Саме тому наша агенція, як і група в цілому, багато інвестує в портфель інструментів, який дозволяє знаходити для клієнтів найкращі рішення. EssenceMediacom є ще більш амбітною агенцією в питаннях сучасних комунікаційних технологій”.

В Україні EssenceMediacom обслуговуватиме таких клієнтів як Дарниця, P&G, Mars, Bayer, The Coca-Cola Company, Sony PlayStation та інші.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода