Estée Lauder Cos. запускає додаток, щоб допомогти людям із вадами зору наносити макіяж

Додаток є першим у своєму роді та має на меті допомогти клієнтам точніше наносити макіяж за допомогою штучного інтелекту та доповненої реальності.

Коментарі 888
Він називається Voice-Enabled Makeup Assistant (VMA) і, згідно з заявою компанії, забезпечує «самовираження та розширення можливостей через відносини з косметикою». Про це пише WWD .

У додатку застосовується технологія розумного дзеркала, що ґрунтується на можливостях доповненої реальності та штучного інтелекту та розроблена з використанням машинного навчання. Зробити макіяж користувачеві допомагає голосовий помічник, який коментує, чи рівномірно нанесений тон, чи не виходить помада за контур губ.

«Ми прагнемо створювати інноваційні технологічні рішення, які роблять красу доступною для всіх. Ми дуже раді поділитися досвідом самостійного нанесення макіяжу з мільйонами людей з порушеннями зору», - сказав Майкл Сміт, директор з інформаційних технологій Estée Lauder Com.

Технологія спочатку буде доступна тільки у Великій Британії. Встановити програму можна в App Store і на сайті esteelauder.co.uk. Після цього кількість країн розшириться.

Обговорити з іншими читачами:
Погода