EVA відкрила новий магазин у форматі beauty lab у київському ТРЦ Retroville

Національна мережа EVA поповнилася ще одним магазином у форматі beauty lab. Простір краси від EVA почав роботу у київському торговельно-розважальному центрі Retroville 7 травня.

Коментарі 1561

Загальна площа нового магазину в Києві становить 312,6 м², торгова — 276,1 м². Асортимент охоплює близько 15 тисяч SKU. На відміну від традиційних магазинів EVA, у beauty lab відсутні товари для дому та побутова хімія. Натомість тут представлено розширений асортимент декоративної косметики, продуктів для догляду за обличчям, тілом і волоссям, а також парфумів, біжутерії та аксесуарів.

За попереднім записом у мобільному додатку EVA, на сайті beauty.eva.ua чи безпосередньо в магазині EVA beauty lab клієнти зможуть протестувати стан своєї шкіри та скористатися послугами візажиста. Ці сервіси є безкоштовними для власників карт лояльності «EVA МОЗАЇКА».

На зустрічі з професійним візажистом клієнтки зможуть протестувати засоби для макіяжу від світових брендів, дізнатися про правильне нанесення декоративної косметики та отримати індивідуальні поради.

Для тестування шкіри обличчя — а саме оцінювання її жирності та рівня зволоженості — в магазині встановлено німецький апарат PEN STATION PS100. Стан пор шкіри визначається за допомогою спеціальної камери. Процедури проходять із дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог: фахівець EVA працює в рукавичках і захисній масці, діагностику проводить на відстані витягнутої руки. Після обстеження клієнтка отримує рекомендації щодо догляду, методів поліпшення стану шкіри та правильного вибору косметичних засобів. А приємним бонусом стане купон на додаткову знижку 5% до всіх акцій на засоби догляду за обличчям.

На базі EVA beauty lab у майбутньому планується проводити презентації нових колекцій декоративної косметики, тематичні дні брендів та майстер-класи з візажу.

«Ми раді відкрити перший магазин нашого унікального для України формату в її столиці. EVA beauty lab — це не просто торговий простір, це простір любові до себе й натхнення. Ми впевнені, що формат лабораторії краси припаде до смаку жителькам Києва. Сподіваємося, що вони радо користуватимуться непересічними послугами, які там надаватимуться, і робитимуть закупи із задоволенням. Ми працюватимемо над розширенням асортименту продукції та продовжуватимемо відкривати магазини у форматі EVA beauty lab», — прокоментувала Анна Гришина, директорка з маркетингу лінії магазинів EVA.

Зазначимо, EVA beauty lab у ТРЦ Retroville — перший магазин подібного формату в Києві та третій в Україні. Вперше таку концепцію компанія реалізувала в грудні 2019 року в Дніпрі, в ТРЦ NEO PLAZA. За рік EVA beauty lab відкрилася у Чернігові в ТРЦ Hollywood.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода