EVA відзначає 19 років під гаслом: «Свято, яке не зупинити!»

На початку осені національна мережа магазинів EVA відзначає 19-й день народження

Коментарі 2045

Всім відомо, що будь-яке свято дуже швидко закінчується. Але не те, що організовує EVA. «Свято, яке не зупинити!» — цей слоган якнайкраще характеризує святкування 2021 року, котре триватиме 20 днів, з 1 до 20 вересня. Акційні пропозиції, знижки, розіграші цінних призів — так відзначатиме EVA, запрошуючи в гості всіх охочих.

«Мережі EVA виповнюється 19 років, з цієї нагоди ми проводимо грандіозний сейл. Але 19 це вже не повноліття і ще некругла дата. Тому ми вирішили пошукати інсайт глибше. Думаючи про цьогорічний формат святкувань, ми зрозуміли, що є один спільний факт для всіх днів народжень: вони тривають лише один день. А найсумніша їхня частина — це кінець святкувань. Тож ми вирішили відзначати нашу 19-ту річницю 20 днів поспіль, а в комунікації використати ідею свята, що триває і триває», — розповіла про задум і меседж святкової кампанії Ганна Гришина, директорка з маркетингу мережі EVA.

Візуальним символом найдовшого дня народження став образ здивованої дівчини із подарунком, з якого з’являється ще одна така сама дівчина теж із яскравим пакунком, а за нею — ще одна тощо. Головний рекламний образ ніби промовляє: святкові пропозиції тривають так довго, що здаються нескінченними. До свята EVA підготувала і подібне промовідео: спочатку в кадрі з’являється одна дівчина, згодом їх стає все більше, і глядач бачить нескінченний ланцюжок відкривання подарунків. Відео призначені для розповсюдження на телебаченні та у соціальних мережах. Яскравим атрибутом-інтегратором став святковий ковпак, який протягом усього періоду святкування прикрашатиме іконку мобільного додатка, а також акційні товари.

 video
Що ж до спеціальних пропозицій, то протягом святкового періоду в магазинах проходитимуть акції за механіками 1 + 1 = 3 та 1 = 2. На полицях мережі з’являться продукти зі знижками до 70%, а за придбання окремих товарів можна буде отримати гарантовані подарунки. До того ж з 1 до 20 вересня на друзів EVA чекає розіграш 20 фенів DYSON Supersonic. Для участі необхідно придбати будь-який товар на суму від 150 грн у магазині або на сайті. Щодня буде обрано одного переможця.

Інтернет-магазин EVA.UA також святкуватиме: клієнти отримають знижки на нічний шопінг (з 20:00 до 06:00) і додаткові знижки на певні товари, що діятимуть протягом «щасливих годин». Замовлення, оплачені карткою Mastercard, доставлятимуться безкоштовно. Вісімка як символ нескінченності для найдовшого свята? В рамках акції відвідувачам інтернет-магазину щоденно пропонуватимуть 8 топових «товарів дня» за максимально вигідною ціною. Серед інших сюрпризів на покупців чекають квест із подарунками та знижки на б’юті-електроніку.

Свято в онлайні не обмежується інтернет-магазином: на період урочистостей у мобільному додатку з’являтимуться купони зі знижками, які можна буде використати у магазинах, показавши на касі унікальний штрихкод.

Мережа EVA попіклувалася не тільки про покупців, а й про своїх працівників. Для них також передбачено конкурси із нагородженнями та призами. Адже день народження компанії — це і свято її працьовитих співробітників.

Агентство: Looma

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода