EVA в партнерстві з Анною Трінчер запускає нову комунікацію оновленого бренда GlamBee

Національна мережа магазинів EVA представила нову комунікацію власної торгової марки декоративної косметики GlamBee. Її обличчям стала Анна Трінчер, молода співачка й актриса, зірка серіалу «Школа» й учасниця телепроєкту «Голос. Діти», інфлюенсер. За допомогою такої колаборації у EVA планують підвищити обізнаність про бренд та рівень лояльності цільової аудиторії — дівчат 18-25 років.

Коментарі 1813

З Анною Трінчер провели фотосесію, знімки з якої з’являтимуться у рекламних кампаніях бренда протягом року. Крім того, 2 вересня відбулася прем’єра кліпу Анни на пісню «По губам», де співачка використовує косметику GlamBee. Спеціальний показ для блогерів та журналістів влаштували за участю тіктокерів, що також знялися у кліпі Анни. На заході було встановлено брендовану зону GlamBee. Найближчим часом EVA також планує запустити digital-кампанію, в якій використає фрагменти кліпу, де показано продукцію її власної торгової марки.

 video

«Ми раді співпрацювати з Анною. Вона талановита, стильна, сучасна, впевнена та смілива. Слоган нашого бренда — «Будь собою, будь яскравою, будь GlamBee». Саме Анна для багатьох є втіленням образу такої дівчини, яка любить експериментувати, виділятися й цінує свою свободу в усьому. Впевнені, що нова пісня стане хітом і швидко розлетиться у TikTok, а кліп набере мільони переглядів», — коментує Анна Гладіревська, керівниця відділу маркетингового просування власних торгових марок EVA.

GlamBee — власна торгова марка мережі EVA, запущена у 2015 році. Цей бренд декоративної косметики набув неабиякої популярності завдяки високій якості та оригінальним продуктам лінійки. Продукція GlamBee виготовляється на заводах України, Туреччини, Італії та Китаю. Власниця GlamBee завжди із задоволенням користується косметикою будь-де, адже їй приємно діставати із сумочки косметичні засоби, пакування яких має вигляд стильного аксесуару.

«У 2021 році відбувся ребрендинг GlamBee, що стосується не тільки нового яскравого пакування. Ми оновили основний асортимент, додавши до нього трендові продукти, які вже дуже полюбилися споживачкам. До того ж ми продовжимо випускати лімітовані колекції продуктів і робитимемо все, щоб наші клієнтки із задоволенням користувалися косметикою GlamBee й відчували, що для дівчини GlamBee кордонів не існує», — резюмує Анна Гладіревська.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода