Evident Media відкриває продажі ТВ-реклами у матчах Євро-2021

Сейлз-хаус Evident Media оголошує старт продажів прямої ТВ-реклами у матчах Чемпіонату Європи з футболу 2021.

Коментарі 1260

Цьогорічний Чемпіонат – це 51 матч, які пройдуть з 11 червня по 11 липня у 12 європейських містах. Телеканал «Україна» традиційно транслюватиме найцікавіші з поєдинків, зокрема, всі матчі за участю національної Збірної та фінальну частину змагань.

Трансляції чемпіонатів з футболу незмінно викликають інтерес глядачів, що спричинює стійке зростання показників дивлення телеканалу. Так, у 2016 році трансляції на каналі «Україна» переглянуло понад 22 млн українців – більше половини населення країни. 67% глядачів – чоловіки, яких зазвичай важче залучити до телеекранів. А цьогоріч телевізійних вболівальників ще побільшає, адже і очікування футбольного свята триває на рік довше, ніж зазвичай, і можливості альтернативних розваг обмежені. Тому для рекламодавців Євро – не просто відмінний інфопривід для привернення уваги до свого бренду, але й вдала можливість звернутись зі своїм рекламним меседжем до максимально широкої аудиторії споживачів.

"Євро-2021 – особлива подія та один з найбільш привабливих періодів для рекламодавців. Де й коли б вони не розміщувались протягом року, це чудова можливість додатково заявити або нагадати про себе. Вихід під час Чемпіонату не потребує додаткової реклами: місце в рекламних блоках завжди розлітається, як гарячі пиріжки. Особливо це стосується найбільш обмеженого ресурсу – «Золотої хвилини» та преміум-позицій. Питання щодо розміщення під час Євро-2021 від потенційних клієнтів ми отримували ще наприкінці минулого року і нарешті маємо на них конкретні відповіді. Кілька рекламодавців, для яких вихід під час Чемпіонату підсилить рекламну кампанію на інших телеканалах, уже ведуть з нами активні переговори. То ж радимо не зволікати з рішеннями та стати частиною головної футбольної події року. До того ж, ми пропонуємо додаткову знижку для тих, хто це зробить до травневих свят", коментує Антон Зінченко, директор Evident Media.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода