ФІФА представила логотип і слоган ЧС-2026

Наступний Мундіаль, який приймуть США, Канада та Мексика отримав свої основні символи.

Коментарі 947
Наступний чемпіонат світу стане особливим. Так вважають у ФІФА, а тому вигадали для події особливий логотип та слоган.

Нагадаємо, що Мундіаль у 2026 році стане першим, у якому візьмуть участь 48 команд. Окрім того, вперше турнір прийматимуть одразу три країни: США, Канада та Мексика.

На логотипі ЧС-2026 представлений головний трофей на фоні візерунка, який створений багаторазовим повторенням зображенням 26 різних кольорів. Емблему представили на офіційному заході у Лос-Анджелесі.
Також президент ФІФА Джанні Інфантіно представив офіційний слоган ЧС-2026 "WE ARE 26" (Ми – 26):

"WE ARE 26 – це бойовий клич. Це момент, коли три країни та весь континент заявляють: «Ми разом запрошуємо весь світ і готові провести найбільший, найкращий і всеосяжний чемпіонат світу в історії». ЧС-2026 дозволить кожній країні-господарці та кожній країні-учасниці вписати свою сторінку в історію світових першостей, а унікальний бренд – це великий крок на шляху до 2026 року.

Усього за кілька годин прекрасні 16 міст, які приймуть ЧС-2026, зроблять турнір ще барвистішим і захоплюючим, запустивши окремі індивідуальні бренди, розроблені ФІФА. Ці унікальні міста втілюють веселі місця та фантастичних людей, все це подарує фанатам незабутні враження у 2026 році. Поки ми святкуємо сьогодні тут, у Лос-Анджелесі, весь континент святкує те, що весь світ через три роки об'єднається у Північній Америці, щоб спостерігати за величезним шоу на Землі", – цитує Інфантіно офіційний сайт ФІФА.
За матеріалами Корреспондент.net
Обговорити з іншими читачами:
Погода