Фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати з'явиться в продажу

Xiaomi, Mastercard та Алло презентують в Україні фітнес-браслет Mi Smart Band 4 NFC з функцією безконтактної оплати

Коментарі 1536

Глобальні технологічні компанії Xiaomi і Mastercard у партнерстві з одним із найбільших маркетплейсів України АЛЛО оголошують про запуск в Україні Mi Smart Band 4 NFC – модифікації популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати. Продукт є спільною розробкою Xiaomi та Mastercard і доступний ексклюзивно для держателів карток цієї платіжної системи.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг усі переваги звичайного Mi Smart Band 4, які так полюбилися користувачам в усьому світі: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус з водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання й управління музичним плеєром. А тепер до них приєднався NFC-чип, завдяки якому можна оплачувати покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard.

Першими оцінити переваги безконтактної оплати розумним браслетом Mi Smart Band 4 NFC зможуть держателі карток Mastercard від 10 банків: А-Банк, Альфа-Банк Україна, Банк Восток, Ощадбанк, ПриватБанк, ПУМБ, УКРГАЗБАНК, CONCORDBANK, Monobank, UKRSIBBANK. Надалі до банків, клієнтам яких буде доступна така оплата, приєднаються й інші партнери.

«Безконтактні платежі – одна з найбільш затребуваних українськими Мі-фанами функцій. Тому Україна – одна з перших країн у світі, де ми запускаємо Mi Smart Band 4 NFC. І ми віримо, що новий браслет стане неймовірно популярним на ринку», – заявив Тоні Чен, генеральний менеджер Xiaomi в країнах Центральної, Східної, Північної Європи та Балтії.

«Відкритість українців до платіжних новинок підтверджує стабільне зростання популярності NFC-оплат: вже кожна сьома операція по картках Mastercard в українському рітейлі відбувається за допомогою цифрових гаманців NFC. Україна стабільно входить до списку країн-лідерів за кількістю NFC-транзакцій ґаджетами з Mastercard, зокрема в оплатах носимими пристроями. Браслет для оплати – дуже зручний форм-фактор: не потрібно шукати картку або діставати телефон, при цьому оплата розумним браслетом надійно захищена. Дані платіжної картки не передаються при розрахунках, а замінюються унікальним одноразовим цифровим кодом – токеном, за це відповідає діджитал платформа Mastercard (MDES)», – прокоментував Юрій Батхін, віце-президент з розвитку бізнесу Mastercard в Україні та Молдові.

«Клієнти АЛЛО, а особливо українські Мі-фани, обожнюють інновації. Так, кількість користувачів, котрі віддають перевагу безконтактній оплаті в наших магазинах, постійно зростає. І ми впевнені, що Mi Smart Band 4 NFC тепер стане їх улюбленим способом оплати», – зазначив Максим Раскін, CEO АЛЛО.

Щоб налаштувати безконтактну оплату, необхідно встановити на смартфон фірмовий додаток Mi Fit і додати підтримувану банківську платіжну картку у відповідній вкладці (можна додати до 6 карток). Для здійснення оплати на браслеті Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Картки», вибрати одну з доданих платіжних карток і піднести пристрій до терміналу для оплати.

Платежі браслетом захищені технологією токенізації Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються в надійно захищеному NFC-чипі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цих відомостей неможливий, а на випадок втрати браслета Xiaomi передбачила ряд захисних заходів, які вбережуть платіжні дані користувача від несанкціонованого доступу.

Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати з 23 вересня за ціною 1299 грн. на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО, в авторизованих Mi Store і магазинах-партнерах Xiaomi в Україні.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода