Facebook дозволить користувачам мати до п’яти профілів під різним ім’ям

Компанія запевняє, що нововведення не суперечить її правилам щодо ідентифікації особи користувача, адже усі профілі будуть прив’язані до одного облікового запису.

Коментарі 1762
Facebook тестує можливість для користувачів мати до п’яти окремих профілів, прив’язаних до одного облікового запису. Про це повідомляє TechCrunch. На задум компанії, нова функція дозволить користувачам призначати різні профілі для певних груп, з якими вони хочуть спілкуватися. Наприклад, одну спеціальну стрічку Facebook — лише для друзів, іншу — лише для колег, а ще одну — для кулінарної спільноти. Користувачі зможуть перемикатися між різними профілями кількома дотиками.

«Щоб допомогти людям адаптувати свій досвід на основі інтересів і стосунків, ми тестуємо можливість мати більше одного профілю, прив’язаного до одного облікового запису», — сказав представник Facebook Леонард Лам.

До додаткових профілів не потрібно вносити справжнє ім’я людини: дозволяється вибрати будь-яке ім’я профілю та ім’я користувача, якщо воно є унікальним і не містить цифр або спеціальних символів. Але компанія підкреслює, що в основних профілях повинно використовуватися справжнє ім’я. Адже додаткові профілі також підпадають під дію політики соцмережі, що користувачі не можуть спотворювати свою особу чи видавати себе за інших.

Нововведення має і інші обмежувальні правила. Якщо користувач отримує повідомлення про порушення в додатковому профілі, це вплине на весь обліковий запис. У Facebook кажуть, що це правило допоможе запобігти зловживанню платформою в кількох профілях. Якщо хтось неодноразово порушує політику компанії, використовуючи один зі своїх додаткових профілів, системи Facebook розпізнають, який профіль порушує, і вживатимуть відповідних заходів, наприклад, видалять додатковий профіль або всі профілі, включаючи основний обліковий запис. Також у Facebook повідомляють, що деякі опції платформи будуть доступні лише для основних профілів, наприклад створення та керування сторінкою або використання Facebook Dating.

Дотепер компанія забороняла звичайним користувачам мати кілька облікових записів у Facebook. На думку експертів, Facebook таким чином намагається знайти способи утримати користувачів, оскільки він продовжує конкурувати зі загрозами, що зростають. Наприклад, з найпопулярнішим TikTok. У лютому компанія повідомила про зниження щоденних користувачів вперше у своїй історії в четвертому кварталі 2021 року, хоча пізніше повідомила про зростання за перші три місяці цього року.

До речі, враховуючи, що додаткові профілі користувачів знаходяться під одним обліковим записом Facebook, компанія каже, що функція кількох профілів не змінить спосіб звітування про показники користувачів, такі як щомісячна та щоденна кількість активних користувачів.

Функція додаткових профілів зараз тестується в декількох країнах, але компанія не уточнює, де саме. Термін впровадження функції для всіх користувачів також невідомий.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода