Facebook запускає інформаційну кампанію щодо вакцинації проти грипу

Пандемія COVID-19 підкреслила важливість профілактики захворювань та зміцнення здоров’я. Не зважаючи на те, що на думку експертів у сфері охорони здоров’я, протягом деякого часу у нас не буде затвердженої та широко доступної вакцини проти COVID-19, є заходи, які можна вжити для збереження власного здоров’я та безпеки. Це, зокрема, вакцинація проти сезонного грипу. Facebook оголосила кілька кроків, які допоможуть підтримати вакцинацію.

Коментарі 1430

31 жовтня Facebook запускає на платформі нову інформаційну кампанію щодо вакцинації проти грипу. В Україні, а також в інших країнах Європи користувачі бачитимуть повідомлення, які перенаправлятимуть на сторінку з інформацією про вакцинацію проти грипу, включно з даними про найближче місце, де можна зробити щеплення. Нагадування та ресурси про вакцинацію проти грипу від органів охорони здоров’я, які будуть доступні для поширення, Facebook розміщуватиме у стрічці новин та в інформаційному центрі про коронавірус COVID-19.

Крім того, компанія представила нову глобальну політику, яка забороняє рекламу, що закликає людей утриматися від вакцинації. Це розширення правил Facebook, що вже не дозволяли розміщення недостовірних повідомлень про вакцини, перевірених і підтверджених провідними світовими організаціями охорони здоров'я. Відтепер, якщо реклама наполегливо не рекомендує комусь робити вакцину, Facebook її відхилить.

У багатьох частинах світу Facebook співпрацює з глобальними організаціями охорони здоров’я, включно з ВООЗ та ЮНІСЕФ, над розробкою кампаній щодо підвищення рівня імунізації.

Дізнатися більше про підтримку Facebook зусиль експертів з питань охорони здоров’я щодо вакцинації можна за посиланням.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода