Facebook запустив нову функцію під назвою «Експерти групи»

Facebook запустив нову функцію під назвою «Експерти групи», яка дозволить адміністраторам визначати, які учасники добре знаються на темі групи.

Коментарі 1475
Крім права на хвастощі, у експертів групи буде значок поруч з їхнім ім’ям. Він відображатиметься в повідомленнях, коментарях і в розділі питань та відповідей. Експерти групи будуть обрані адміністраторами групи, які також можуть відкликати цей статус.

Facebook тестує способи спростити адміністраторам пошук цих експертів. Він пропонує конкретним користувачам, які перебувають в ігрових і фітнес-спільнотах, додати інформацію про ігри або тренування, які вони знають. Адміністратори груп можуть шукати в цих темах нових експертів. Ця тактика також працює як драйвер зростання для груп, оскільки нові експерти зможуть запрошувати підписників.
Однак, якщо група призначить ненадійного експерта або якщо ця група навмисне розміщує дезінформацію, виключення їх зі статусу експерта буде тільки на розсуд адміністраторів. Наприклад, групи, які просувають антивірусні програми, швидше за все, не будуть призначати в ролі експертів звичайних лікарів або посадових осіб громадської охорони здоров’я. Таким чином, хоча тег «експерт» позначає довіру адміністраторів, він об’єктивно не кваліфікує кого-небудь як справжнього експерта.

Коли Facebook запитали про додаткові інструменти модерації, щоб експерти групи надавали точну інформацію, представник соцмережі перерахував встановлені способи, якими компанія бореться з дезінформацією на платформі. Наприклад перевірка фактів і скорочення розповсюдження контенту, позначеного як оманливий. Також додали, що учасники завжди можуть повідомляти про невідповідний контент адміністраторам групи.

Нагадаємо, що Facebook також працює над сервісом створення поштових розсилок.

За матеріалами https://pingvin.pro
Обговорити з іншими читачами:
Погода