«Факти тижня» на ICTV відкрили новий сезон

Минулої неділі, 29 серпня, інформаційно-аналітична програма «Факти тижня» на ICTV розпочала новий сезон. Автори проєкту підготували багато змін для глядачів – нову студію, графіку та ексклюзивні сюжети.

Коментарі 1553

Облаштування нового простору для ведучих зайняло близько пів року. Оновлена студія та графічний дизайн посилять головну ідею “Фактів тижня”: розповідати просто й наочно про складні речі, розкладати  по поличках усі події, які сталися протягом тижня, а також ті, що реально змінюють життя людей. Робити це чітко і без упереджень, зважено і зрозуміло. 

Оновлений дизайн тижневика підкреслює динамічність, лаконічність і водночас накопичений досвід за 15 років успішної роботи. 

«Візуально - це буде серйозна зміна, студія ніби збільшилась у декілька разів. Можемо впевнено стверджувати, що на технологічному рівні, це вже абсолютно рівень найкращих американських чи британськими проектів. Ну і плюс наша традиційна фішка - особливий журналістський стиль «Фактів тижня», - ділиться враженнями керівниця і ведуча «Фактів тижня» Оксана Соколова.

Трансформацій зазнало і тематичне наповнення «Фактів тижня». Автори програми приділятимуть більше уваги змінам, що відбуваються зі світом і країною протягом останніх двох років, розбиратимуть їхні плюси і мінуси, вплив на життя кожного глядача. Життя у новому світі стане ключовим акцентом проєкту.

«Минулого року «Факти тижня» стали найкращими серед усіх тижневиків. Глядачі  віддавали нам перевагу щонеділі, і це неймовірна гордість і відповідальність. Але на телебаченні не буває вчорашніх заслуг. Тож високу планку ми ставимо перед собою і на цей сезон. Беремо курс на майбутнє», - говорить ведучий проєкту Сергій Кудімов

У першому півріччі “Факти тижня” постійно змагалися за першу сходинку. Із завершенням сезону тижневик вийшов з часткою 11,26% (за аудиторією 18-54 р., міста 50 тис.+). 

Дивіться оновлені «Факти тижня» щонеділі о 18:45 на ICTV. Пристебніться, буде цікаво!

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода