Fanta з’явилась у новому кліпі групи Open Kids

Для Fanta завжди важлива територія колективного фану та співтворчості. І цього разу веселому напою це вдалося поєднати разом із Open Kids.

Комментарии 3801
У найсвіжішому кліпі «Ексбойфренд» цього суперпопулярного серед українських тінів гурту Fanta постала таким собі “еліксиром”, що допоміг кожній учасниці розкрити власну personality. 

За допомогою асоціацій креативники залінкували характери дівчат зі смаками і кольорами Fanta: спортивна Юля – апельсин, розумниця Аня –лимон, стильна Лєра – мандарин, аристократична Ангеліна – Shokata. А п’ята учасниця - Ліза Костякіна, яка приєдналась до гурту лише місяць тому, уособлює характер нового продукту Fanta, про який ще ніхто нічого не знає. І тільки час відкриває таємницю, що вона за фрукт ;) 

«Активну молодь, яка є цільовою аудиторією Fanta стає все важче охопити традиційними медіаканалами. Тож ми із агенціями-партнерами детально вивчаємо їх зацікавлення і генеруємо рішення інтеграції в той контент, який вона споживає. Open Kids – музичний проект, яким тіни захоплюються. Тож це той метч, який неодмінно мав відбутись. Ми дуже раді такій співпраці, і вже бачимо позитивний відгук цільової аудиторії». - прокоментувала старший бренд-менеджер The Coca-Cola Company Дар’я Сергієнко.

Кліп став доступним фанам Open Kids на початку грудня на їх YouTube-каналі. А на сторінці Fanta у Instagram можна знайти цікавий контент про те, як відбувалися зйомки кліпу. Тож мерщій дивіться відео, та поспішайте насолоджуватись розмаїттям смаків Fanta, їх досхочу для кожного! 

Режисером відеороботи став продюсер групи Юра Петров. Знімала кліп команда продакшну Best Friend Film. У ролі ексбойфренда з’явився актор серіалу "Школа" – Саша Петренко.

Ідея та реалізація проекту належить об’єднаній команді клієнта Coca-Cola Ukraine та агенцій Publicis Groupe – Starcom, Saatchi&Saatchi і Performics. 
 video
Coca-Cola Ukraine:
Дар`я Сергієнко – Senior Brand Manager
Юрій Шипота - Art Director
Жана Іваненко – Marketing Specialist

Команда Starcom
Уляна Лисененко – Intagration Team Lead 
Олена Шевчук – Integration Team Manager

Команда Saatchi&Saatchi
Костя Шнайдер – Creative Director
Ігор Чалий – Junior Art Director
Яна Тимко – Copywriter
Олексій Тертишник – Head of Art
Альона Новікова – Account Director
Оля Довженко – Account Manager

Команда Performics
Анна Легка - Senior SMM 
Артем Чистов - Middle SMM 
Станіслав Берстеньов - Digital Designer 
Наташа Метельницька - SMM Team Lead

Команда Publicis Groupe
Настя Лівінець  – Branded Content Director
Наташа Мірошниченко – Branded Content Lead
Віка Хмельницька – Branded Content Executive

За матерiалами прес-релiзу
Обсудить с другими читателями:
Погода