Фантастичні герої з шоу «Маскарад» на «1+1» з’явилися на вулицях Києва

Вчора на вулицях Києва були помічені перші фантастичні герої з найзагадковішого шоу «Маскарад» на «1+1».

Коментарі 7858

Дивовижні образи, які втілюють альтер его відомих зірок шоу-бізнесу, до останнього трималися у суворій таємниці. Але вчора два перших героя, Вареник та Мумія, відвідали різні куточки столиці та потрапили у об’єктиви перехожих. Напередодні на офіційній сторінці шоу «Маскарад» користувачам запропонували пограти в детективну онлайн гру: відгадати, де ж саме шукати дивовижних героїв, та ловити їх на камери телефонів.

Так, загадкова Мумія у модній кепці та із масивним золотим ланцюгом на шиї прогулювалась Маріїнським парком, віталась із людьми, оглядала краєвид на Дніпро у підзорну трубу та навіть купувала каву у найближчому кафе. Потім цей образ був помічений на дитячому майданчику одного з київських подвір’їв, де Мумія танцювала зі своїми прихильницями та віталась із дітьми, а також на набережній Дніпра. А ввечері Андріївським узвозом та Воздвиженкою прогулявся величезний Вареник, викликаючи бурхливу реакцію та аплодисменти у відвідувачів літніх терас кав’ярень та туристів.

Перехожі, не стримуючи здивування та захвату, охоче фотографувалися з Мумією та Вареником та викладали свої фото та відео під хештегами #маскараднавколо та #маскарад1плюс1. Потрапили герої і в об’єктиви зірок та блогерів. Так, на власній сторінці в Instagram Влад Яма, який став учасником однієї з команд шоу «Маскарад», розмістив відео із Мумією у Маріїнському парку. Спіймав героя у парку і актор культового серіалу «Школа» Андрій Бойко. Також побачили незвичного гостя у центрі міста бізнесвумен та блогер Лєра Бородіна, акторка Ірина Кудашова, блогерки Таня Бобрікова і Віта Булана та інші.

На офіційній сторінці шоу «Маскарад» в Instagram користувачі гадали, хто ж з відомих зірок шоу-бізнесу ховається під образом. Так, були зроблені припущення, що у Мумії, яка прогулювалася у сміливому реперському образі, може ховатися ПТП чи MONATIK.  Користувачі припустили, що у костюмі Вареника може знаходитись Руслан Сенічкін, який дуже любить готувати.

Онлайн гра із пошуком загадкових учасників «Маскараду» у знакових локаціях столиці продовжиться - найцікавіше попереду. Щоб дізнатися, який наступний фантастичний герой з’явиться у шоу «Маскарад», та де саме його можна буде спіймати у місті, слідкуйте за новинами на офіційній сторінці шоу @maskarad_1plus1.

Нагадаємо, що подробиці підготовки найзагадковішого шоу країни «Маскарад», над яким зараз працює телеканал «1+1», тримаються у суворій таємниці. Відомо, що у центрі проекту – протистояння двох зіркових команд, які змагатимуться одна з одною, виборюючи право першою назвати ім’я учасника у фантастичному костюмі та отримати перемогу у шоу.  Нещодавно стало відомо, що учасниками різних зіркових команд стануть колишні партнери на перших «Танцях з зірками», відома телепара - співачка Наталя Могилевська та хореограф Влад Яма.

 Шоу Маскарад є адаптацією румунського формату Mysteries in the spotlight, який був презентований 2012 року та успішно реалізований у багатьох європейських країнах. Телеканал «1+1» придбав формат у власника, компанії Antena TV Group. Над адаптацією шоу працює команда Big Entertainment Shows під керівництвом Володимира Завадюка. Режисери-постановники шоу - Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська, які вже дивували глядачів «1+1» технологічними рішеннями під час інноваційного діджитал-фіналу «Голосу країни-10».

Нове розважальне шоу глядачі телеканалу «1+1» зможуть побачити вже цієї осені.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода