Фарбами Sadolin намалювали мурал «Подяка лікарям» на фасаді лікарні у Львові

До дня медичного працівника на фасаді операційного блоку клінічної лікарні швидкої медичної допомоги відкрили мурал «Подяка лікарям»

Коментарі 1640

На самому муралі зображено лікарку, яку малює хлопчик і пише їй «дякую». На тлі її халату видно силует Львова. А на другій стіні - дівчинка випускає жовто-блакитного повітряного змія як символ надії. З'єднує їх кардіограма життя.
Висота муралу — 21 метр. На реалізацію ідеї пішло 50 літрів фарби Sando F від Sadolin. 

«Поява цього муралу на лікарні швидкої допомоги є невипадковою, адже зараз медики як ніколи стоять на передовій, захищаючи наші життя. Цей мурал є в яскравих кольорах і у цьому також є свій символізм. Зараз ці яскраві кольори мають завжди нагадувати про надію і віру, що скоро пандемія завершиться, а в майбутні, вільні часи, завжди нагадувати нам про вдячність медикам, які нас врятували», — розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради.

11 років ми розфарбовуємо світ!


У 2009 році корпорація AkzoNobel запустила соціальний проект Let's Colour, щоб підтримати спільноти людей, готових об'єднуватися і міняти простір навколо. Учасники руху по всьому світу розфарбували вулиці і лікарні, стіни багатоповерхівок і велодоріжки, старі автостанції та шкільні класи. Ідея проекту - показати, що зміни можливі, а творчий погляд здатний перетворити потворну архітектуру в мальовниче місце.
Крута ідея і активна спільнота - ось дві складові, які змінюють світ сьогодні. Щоб приєднатися до руху Let's Colour потрібно мислити out of the box. А ще потрібна група людей готових включатися, продумувати всі деталі спільно, зухвало мріяти і забруднити руки фарбою.
За час існування Let's Colour 2 289 проектів по всьому світу отримали підтримку у вигляді 1 357 646 літрів фарби. 12 039 волонтерів взяли в руки пензля. За підрахунками компанії цей рух перетворив місця і простори, якими сьогодні користуються більше, ніж 81 млн людей.
За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода