Фарбоване волосся замінює райдужні браслети на Чемпіонаті світу 2022

Deloitte Digital і Twitterperlen об’єднали зусилля в кампанії, яка фарбує волосся гравців німецької футбольної команди у кольори веселки.

Коментарі 1067
Криза райдужних браслетів «One Love» на Чемпіонаті світу з футболу в Катарі захопила нескінченні заголовки в останні дні (навіть затьмаривши спортивні результати на полі). Вісім команд, які збиралися носити ці браслети на знак протесту проти порушення свобод і прав людини в країні-господарці Чемпіонату світу з футболу, оголосили в понеділок, що остаточно відмовляться від їх носіння. Вони зробили це через погрози з боку ФІФА, яка повідомила федерації, які приєдналися до цієї ініціативи, що гравці, які носять браслет Discord, ризикують отримати жовту картку перед першим свистком матчу.

Погрози ФІФА логічно розпалили багатьох футбольних уболівальників і спонсорів. Фактично, у Німеччині мережа супермаркетів Rewe припинила свої договірні відносини з Федерацією футболу Німеччини (DFB) з негайним набранням чинності після відмови тевтонської команди носити браслет «One Love» у Катарі.

Креативна консалтингова компанія Deloitte Digital і розважальна платформа Twitterperlen об’єднали зусилля в кампанії, орієнтованій на соціальні мережі, яка фарбує у кольори веселки волосся гравців німецької футбольної збірної.
Центральна вісь кампанії, яка має слоган «Якщо ви не можете, то ваші шанувальники можуть» — це фільтр доповненої реальності під назвою «Rainbow AR». Мета полягає в тому, щоб за допомогою цього фільтра вболівальники робили знімки гравців тевтонської збірної, а потім публікували їх на платформах 2.0.

Обговорити з іншими читачами:
Погода