FAVBET Tech став партнером жіночого tech-ком’юніті Wtech

Український розробник рішень в галузі розважальних технологій FAVBET Tech став одним з перших партнерів програми Wtech & Friends, що покликана допомагати розвитку ком’юніті через співпрацю з провідними компаніями галузі, щоб відкривати більше можливостей для жінок в IT-сфері.

Коментарі 1109

Нове партнерство передбачає багатосторонню взаємодію FAVBET Tech та Wtech, направлену на підтримку жіночих ініціатив у tech-індустрії, впровадження освітніх та нетворкінг-проєктів. FAVBET Tech також активно залучатиметься до івентів ком’юніті та сприятиме розвитку мережі Wtech за межами України.

«Сьогодні провідним гравцям українського IT-ринку вкрай важливо консолідуватися для зміцнення економічного фронту країни та створення передумов для майбутнього відновлення. Ми з радістю долучилися до числа друзів Wtech, адже нам близька місія ком’юніті, яке зараз не лише розширює можливості для жінок в tech-галузі,  а й  об’єднує тисячі представниць українського IT, що залишилися чи були змушені виїхати за кордон, заради допомоги країні на економічному фронті», – як повідомляють в компанії FAVBET Tech.

Засноване у 2018 році, сьогодні Wtech є найбільшою глобальною спільнотою для жінок у tech-бізнесі, яке об’єднує понад 5000 учасниць у 17 країнах світу. Розвивати ком’юніті допомагає міжнародна команда з понад 50 волонтерок.

Приєднуючись до Wtech & Friends, FAVBET Tech продовжує глибоку інтеграцію в український IT-ринок як драйвера позитивних змін та відповідальної компанії, що сприяє сталому розвитку галузі. З 2022 року FAVBET Tech є резидентом Дія Сіті, учасником Ukrainian IT Association, а також підтримує Міністерство цифрової трансформації України в ініціативі створення та розгортання кібер армії для захисту цифрового простору України.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода