Фестиваль гри, навчання і натхнення Play Fest

Фестиваль, який відбувся в Києві 2 червня, за своєю ідеєю та концепцією є унікальним в Україні, оскільки має на меті показати, як поєднати гру і навчання, як зробити навчання цікавим та мотивуючим для дітей і допомогти дорослим усвідомити, як підготувати дитину сьогодні до успішної реалізації у світі завтра.

Комментарии 1820

Організатором фестивалю виступив The LEGO Foundation в Україні.

 Одним з ключових завдань фестивалю є розкриття освітнього потенціалу гри, як важливого методу формування компетенцій майбутнього. Цього року фестиваль проходив у 2 містах – 20 квітня у м. Запоріжжі та 2 червня у м. Києві. Цього разу фестиваль відбувся увосьме, та його відвідало понад 10 000 відвідувачів.

До фестивалю були залучені заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти з різних куточків України. Частина цих закладів є активними учасниками освітніх проектів The LEGO Foundation в Україні.

До заходу приєдналися близько 250 закладів дошкільної освіти, 40 закладів загальної середньої освіти, 3 заклади позашкільної освіти з різних куточків України, а це близько 50 міст, містечок та сіл, 50 000 дітей та 2 500 педагогів.

Успіхом  фестивалю є створення простору і середовища, яке б забезпечило якісне спілкування між дітьми, батьками, педагогами та надихнуло б дорослих учасників Фестивалю на переосмислення власних підходів у навчанні і вихованні дітей.

«Гра - велика і важлива частина нашого життя. Це спосіб взаємодії з дитиною, метод, який дозволяє складне робити простим, цікавим і мотивуючим для дітей. Гра - це не про п’ятихвилинну настільну розвагу, це про спосіб мислення педагога і про цілісний підхід в освіті. Набори ЛЕГО – лише один з інструментів, що дозволяє створити можливості і простір для гри. Головне завдання для педагогів і батьків – усвідомити силу навчання через гру, де кожна дитина відчуває себе вільною і радісною, має можливість експериментувати, домовлятися, планувати, пропонувати креативні рішення і реалізувати свої ідеї» - розповідає Оксана Рома, керівниця освітніх проектів The LEGO Foundation в Україні.

Фестиваль відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода