Організатором фестивалю виступив The LEGO Foundation в Україні.
Одним з ключових завдань фестивалю є розкриття освітнього потенціалу гри, як важливого методу формування компетенцій майбутнього. Цього року фестиваль проходив у 2 містах – 20 квітня у м. Запоріжжі та 2 червня у м. Києві. Цього разу фестиваль відбувся увосьме, та його відвідало понад 10 000 відвідувачів.
До фестивалю були залучені заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти з різних куточків України. Частина цих закладів є активними учасниками освітніх проектів The LEGO Foundation в Україні.
До заходу приєдналися близько 250 закладів дошкільної освіти, 40 закладів загальної середньої освіти, 3 заклади позашкільної освіти з різних куточків України, а це близько 50 міст, містечок та сіл, 50 000 дітей та 2 500 педагогів.
Успіхом фестивалю є створення простору і середовища, яке б забезпечило якісне спілкування між дітьми, батьками, педагогами та надихнуло б дорослих учасників Фестивалю на переосмислення власних підходів у навчанні і вихованні дітей.
«Гра - велика і важлива частина нашого життя. Це спосіб взаємодії з дитиною, метод, який дозволяє складне робити простим, цікавим і мотивуючим для дітей. Гра - це не про п’ятихвилинну настільну розвагу, це про спосіб мислення педагога і про цілісний підхід в освіті. Набори ЛЕГО – лише один з інструментів, що дозволяє створити можливості і простір для гри. Головне завдання для педагогів і батьків – усвідомити силу навчання через гру, де кожна дитина відчуває себе вільною і радісною, має можливість експериментувати, домовлятися, планувати, пропонувати креативні рішення і реалізувати свої ідеї» - розповідає Оксана Рома, керівниця освітніх проектів The LEGO Foundation в Україні.
Фестиваль відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).