Фестивальна історія Юрка Гуцуляка

Юрко Гуцуляк, засновник Студії графічного дизайну Юрка Гуцуляка, розповів свою фестивальну історію КМФР.

КМФР – це найстарший український фестиваль, який уже створив свою історію, а також вплинув на безліч інших історій: людей, компаній, фестивалів, брендів. КМФР встановив певні стандарти, яких дотримуються інші фестивалі, згідно з якими учасники оцінюють власне кожен новий КМФР.

Найбільше мені запам’ятався мій третій КМФР. Це був 2008 рік і я виборов своє перше золото як незалежна студія. З усієї своєї армії нагород я завжди пам’ятатиму лише кілька, найважливіших і перших, а про перше золото КМФР мені досі нагадує зірка на боковому склі авто. Це була така перепустка на святкову вечірку, яку клеїли на руку, на плече чи на лоба. Після святкування я жартома переклеїв зірку на авто і вже 9 років вона є моїм талісманом.

Я не маю улюблених кейсів, бо віддаю кожному проекту більше любові й уваги ніж те виправдовує здоровий глузд і банківський рахунок. Разом з тим я чітко контролюю межу закоханості, за якою я вже не зміг би об’єктивно аналізувати.

Для мене фестивалі – це інструмент, який дозволяє оцінити свою актуальність, це засіб позиціонування в індустрії, показник професійного тонусу. Звичайно, мені приємно, коли мною пишаються батьки, хвалять колеги по цеху, заздрять мені, приємно, коли клієнти прицмокують язиками та мріють повісити диплом за свій проект, але нагороди в першу чергу це самоперевірка – а чи не зійшов я з дистанції. І це не спорт, бо для спорту важливе одне досягнення, для дизайну важливо мати абонемент на досягнення. Світ стрімко змінюється, конкуренція росте, вимоги ростуть і лише нагоди покажуть, чи ростеш і ти сам, чи достатньо швидко.

З програмою фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

Оформити акредитацію на подію можна вже зараз. З питань акредитації звертайтеся до оргкомітету: +38 (044) 490 9030, [email protected] – Яна Бакун.

До зустрічі 25-26 травня на ВДНГ!

sostav.ua