Філіп Власов очолить редакцію VOGUE UA

Філіп Власов — новий головний редактор VOGUE UA.

Комментарии 1335
У період старту бренду в Україні Філіп створив і очолював протягом двох років відділ моди журналу Vogue UA, а останнім часом працював креативним директором українського фешн-ритейлера Asthik Group.

Карина Добротворська, президент і редакційний директор Brand Development Condé Nast International:

«Український Vogue - один з найбільш інноваційних, цікавих і креативних проектів у міжнародній родині Vogue. Тут зібрана команда професіоналів, які відрізняються власним баченням і пристрасним ставленням до справи. Філіп Власов від самого початку був частиною цієї команди, допомагав українському Vogue знайти свій неповторний голос. У нього величезний досвід роботи з різними медіа-брендами - від GQ до Tatler, від Elle до Vogue. Він поєднує в собі блискучі менеджерські та творчі здібності, що велика рідкість. Філіп зможе не тільки підтримати високу репутацію українського Vogue, а й вивести його на новий рівень».

Олена Чернова, видавець VOGUE UA:

«Я рада, що Філіп повертається у Vogue UA в новому статусі головного редактора. Його професіоналізм і досвід дуже допомогли нам на старті проекту, і я впевнена, що він разом з нашою командою зможе реалізувати багато нових яскравих проектів і творчих ідей. Філіп приступить до роботи в січні 2019 року після виконання всіх необхідних юридичних формальностей».

За матеріалами http://mgukraine.com
Обсудить с другими читателями:
Погода