FISH video production з проектом «Переміщені» приймає участь у Варшавському кінофестивалі UKRAЇNA FESTIWAL FILMOWY

З початком війни діяльність компанії Fish Video Production була порушена так само, як і робота тисяч інших бізнесів рекламної кіноіндустрії України. Але креативна команда вирішила не здаватись та започаткувала новий проект Переміщені/Relocated, який присвячений війні і порятунку, справжній мужності українців та самовідданій праці волонтерів.

Коментарі 688

Перший фільм «Переміщені» з однойменного проекту був створений в липні цього року, режисер фільму – Микола Капарник, оператор – Нікіта Карчевський, продюсер — Оксана Мисніченко.

Документальний фільм «Переміщені» важливий не лише для кожного українця, а й усього світу. Адже він розповідає про реальну історію порятунку фермерського бізнесу під час війни та про силу духу, стійкість і непереможність звичайних людей, українців. Фільм «Переміщені» — про важливі людські цінності та добро, про рятування життя та його відродження. Стрічка надихає та дарує віру в те, що світло і добро обов’язково переможуть.

 video

Фільм «Переміщені» був відібраний для показу на 7-му польському кінофестивалі UKRAЇNA FESTIWAL FILMOWY, на конкурсі на кращий короткометражний фільм. Покази стрічки заплановано на 22 та 24 жовтня 2022 року у Кінотеці міста Варшава. Сайт фестивалю — https://ukrainaff.com

Микола Капарник, режисер проекту «Переміщені», ділиться думками: «Компанія Fish Video Production планує подальші зйомки документальних фільмів на волонтерських засадах. Стрічка «Переміщені» частково і про історію нашої компанії. Цей фільм вважаємо своїм внеском в спільну справу допомоги людям та компаніям, які сильно постраждали під час війни».

В планах проекту «Переміщені» – створення серії документальних фільмів, які ґрунтуються на реальних сюжетах військового сьогодення та героїчних вчинках українських людей. Адже проект надихає українців допомагати один одному, боротися за своє майбутнє та процвітання України. Фільм «Переміщені» підсилює дух і стійкість українців на шляху до перемоги.

А поки пропонуємо подивитися фільм «Переміщені» на показі Варшавського кінофестивалю. Наступний показ фільму — 24 жовтня 2022 року. Або можете подивитися фільм на сайті, створеному спеціально для цього проекту — https://uarelocated.webflow.io/.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода