Флагманський iPhone: смартфон №1 серед блогерів

Виробник детально опрацьовує та постійно вдосконалює функціонал для створення якісного фото, відео контенту та можливості постійно залишатися на зв'язку.

Коментарі 1750 промо

Смартфон iPhone - це ідеальний вибір для професійного блогера або контент-мейкера. Давайте коротко розглянемо основні характеристики гаджета через призму блоґерства.

Приголомшливий камерний модуль – для створення професійного контенту

Айфон 14 Про Макс отримав абсолютно нову фронтальну камеру та модуль із 3 об'єктивів на задній панелі. В останньому основні камери вперше отримали дозвіл у 48 Мегапікселів та нові діафрагми, що вловлюють ще більше світла. Збереглися всі режими зйомки, які були в минулих поколіннях, але вони були суттєво доопрацьовані. На особливу увагу заслуговує система оптичної стабілізації зображення, з нею навіть у русі виходять дуже чіткі кадри з відмінним дозволом. Є нічний, портретний, панорамний режими. Серед цікавих можна відзначити зйомку макрофотографії з відстані всього 2 сантиметри або кінематографічний режим запису відео, при якому автоматично змінюється масштаб кадру і перехід між об'єктами виходить плавними та м'якими. За рахунок цього ви зможете заощадити час на монтажі.

Процесор швидкої обробки даних

Новинка працює на базі нового процесора A16 Bionic, потужність якого зросла на 40%. На стільки ж зросла продуктивність системи штучного інтелекту Neural Engine, а пропускна спроможність графічного процесора стала більшою на 50%. Об'єм оперативної пам'яті тепер становить 8 гігабайт. З такою начинкою гаджет легко справляється з найскладнішими завданнями. Наприклад, він без зависань запускає новітні гри консольного рівня або обробляє відео покадрово в режимі реального часу.

Завжди залишайтеся на зв'язку!

Сьогодні підтримкою 5G чи надшвидким вай-фай вже нікого не здивувати. Тому розробники із Купертіно змогли знайти технологічне рішення для використання супутникового зв'язку. Щоправда, поки що вона доступна лише за екстрених дзвінків у разі аварії, але виробник обіцяє й надалі працювати в цьому напрямку, роблячи супутниковий зв'язок доступнішим. Плюс варто відзначити дуже пристойну автономність.

Купити гаджет на найкращих умовах пропонує мережу магазинів Apple у Києві My Cloud Store. Тут на вас чекають демократичні ціни, офіційні гарантії якості, можливість оформити розстрочку та обслуговуватися в сертифікованому сервісному центрі. Доставка охоплює всю територію України.

Обговорити з іншими читачами:
Погода