Flydubai – успіх молодої арабської авіакомпанії та огляд рейсу Київ-Дубай

Авіакомпанія flyDubai розпочала свою діяльність у 2009 році як недорогу альтернативу своєї партнерської авіакомпанії Emirates. На момент написання цієї статті державна авіакомпанія виконує рейси більш ніж за 70 напрямками по всьому світу.

Коментарі 849
Flydubai була завдяки далекоглядності та сміливості уряду Дубая та інвесторів, які продовжували фінансувати компанію під час економічної кризи. За короткий проміжок часу в два роки ця авіакомпанія досягла 200-процентного зростання кількості пасажирів, 78-процентного збільшення кількості рейсів, 100-процентного збільшення кількості літаків та 150-процентного збільшення кількості маршрутів. Авіакомпанія була заснована ще 2008 року Ахмедом бін Саїдом Аль Мактумом, головою правління Emirates Airline. Хоча flydubai не входить до The Emirates Group, Емірейтс підтримувала flydubai на початковому етапі її створення.

Коли flydubai розпочала свою діяльність у червні 2009 року, виконавчий директор Гейт аль-Гейт заявив, що пропонує «недорогу альтернативу» жителям Близького Сходу. «У цьому регіоні ще потрібно зробити роботу, щоб покращити розуміння низькобюджетних перевізників і того, що вони представляють. На деяких ринках все ще існує підозра, що низька вартість означає старі літаки, що погано обслуговуються, і низький рівень обслуговування», - висловився Аль-Гейт для видання The Gulf Business News & Analysis. Авіакомпанія flydubai, створена урядом Дубая, спрямована на те, щоб зробити подорожі менш складними, менш стресовими та менш дорогими. Грунтуючись на низьковитратній бізнес-моделі, flydubai пропонує продукт із гарним співвідношенням ціни та якості за конкурентоспроможною ціною. «Ми прагнемо вивести на ринок новий варіант авіакомпанії та розширити бізнес у галузі бюджетних авіаперевезень», - сказав голова компанії шейх Ахмед бін Саїд аль-Мактум, який також є головою правління Емірейтс. Він також додає: «Це принесе користь нашій економіці, нашим людям та туристичному бізнесу загалом». «Незважаючи на глобальний економічний спад, наслідки якого відчуваються в багатій нафтою Перській затоці; у цьому регіоні є великий потенціал».
Кожен літак авіакомпанії обладнаний сто вісімдесят дев'ятьма пасажирськими кріслами економічного класу. Flydubai працює, усуваючи труднощі подорожей, забезпечуючи простоту та знижуючи експлуатаційні витрати, щоб пропонувати своїм клієнтам низькі тарифи та мати можливість конкурувати з іншими авіакомпаніями з низькими тарифами, доступними у регіоні. Виходячи з аналітичної статті на ресурсі Research Gate https://www.researchgate.net/publication/337312568_FLYDUBAI-MOVING_AGGRESSIVELY_TO_DOMINATE_SECTOR у flydubai існує система тарифу «Pay to Change», яка дає клієнтам право вносити зміни або скасовувати своє бронювання за 24 години до всього на. По суті, клієнти авіакомпанії платять лише за те, що вони хочуть, або за те, що їм потрібно. У той час, як інші перевізники мають велику кількість прихованих платежів, flydubai проводить чітку політику, клієнт отримує рівно те, за що він заплатив.
Якщо вас вразив масштаб та історія успіху щодо молодої авіакомпанії, і ви хотіли б спробувати злітати бюджетним арабським перевізником, наприклад, у Дубай, тоді вам потрібно переконатися, що авіакомпанія flydubai нічим не поступається перевіреним перевізникам, таким, як Emirates. Квитки на рейси з Києва до Дубаї з flydubai на даний момент стартують від 194 доларів США. Якщо порівнювати з компанією Emirates, то з традиційним перевізником летіти набагато дорожче. Загалом, на популярних ресурсах більшість відгуків про авіакомпанію чомусь негативні, напевно, все через бюджетну концепцію перевізника. Тим не менш, важливо читати не рекомендовані відгуки, а реальні. Це можна легко зробити, скориставшись ресурсом ReviewAbout.Me, перейшовши за посиланням 0 негативних відгуків про Flydubai за серпень 2021 року (reviewabout.me). На сайті можна не тільки вникнути в чесні відгуки та ревью від клієнтів Flydubai, але й порівняти ціни на переліт з України в ОАЕ, порівняти послуги та харчування на борту. Страшно пробувати щось нове, якщо у вас немає стовідсоткової впевненості, що все буде за планом, тому краще не лише прочитати відгуки, а й поспілкуватися з клієнтами наживо. Це можна легко зробити через чат-бот від сервісу Ask.Direct, перейшовши за посиланням Не читайте відгуки про «FLYDUBAI», спілкуйся з реальними клієнтами в Ask.Direct! . Цей ресурс дозволяє вибрати зручний месенджер, через який ви зможете поспілкуватися з клієнтом обраної авіакомпанії. У форматі звичайного листування ви зможете отримати миттєву відповідь на будь-яке питання, яке вас цікавить, наприклад, про досвід перельоту рейсом Київ-Дубай або про ковидні обмеження, про те, які документи необхідні на даний момент для в'їзду в країну.

Flydubai – це найбільша історія успіху на Близькому Сході за останнє десятиліття. Її прагнення більшої свободи ринку сприяє тому, що авіакомпанія випереджає своїх конкурентів. Звичайно, зв'язок з Емірейтс як з найбільшою арабською авіакомпанією, що обслуговує той самий хаб, що і Flydubai, може виглядати найбільш очевидним чином для спостерігачів, але насправді успіх flydubai не залежав від її партнерства з цією авіакомпанією. Дійсно, ринок країн Перської затоки настільки ж високо конкурентний, наскільки й недозрозумілий, особливо тими, хто не має жодного уявлення про регіон, його культуру, походження чи роботу гравців індустрії.

Компанія flydubai розпочала свою діяльність, взявши за основу приклади, що добре зарекомендували себе з індустрії. Це дало компанії цінову перевагу над своїми конкурентами, навіть над потужною авіакомпанією Air Arabia у сусідній Шарджі. Договори про відкрите небо та дерегулювання також сприяють flydubai, оскільки вона знає, що її флот проводить більше часу у повітрі, ніж на землі – її простий підхід, вражаючий час виконання робіт та простота розуміння продукту клієнтами допомогли авіакомпанії досягти «культу». всього за рік з того часу, як він перший літак прилетів до Бейрута. З того часу компанія не озиралася назад. Для flydubai прагнення до беззбитковості не менш амбітне, ніж плани з розширення. Авіакомпанія сподівається отримати прибуток протягом п'яти років, поки вона розширює свою мережу та флот для підтримки зростання частоти. За даними GLG Researchhttp://www.glgroup.com/News/Open-Market-Favours-FlyDubai , оскільки Емірейтс продовжує приймати пасажирів через Дубай, flydubai докладе трохи менше зусиль, щоб досягти цієї мети.

Партнерский матеріал
Обговорити з іншими читачами:
Погода