FootballHub про проєкт «Спортивний фронт», бренд-амбасадора Андрія Шевченка та зйомки проморолика

Нещодавно Андрій Шевченко спільно з 1+1 media анонсували проєкт «Спортивний фронт», мета якого — привернення уваги до війни в Україні, блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися «за війну» або не озвучили свою позицію, та всебічна підтримка українського спорту.

Коментарі 2202

Зйомки проморолика, який вже доступний до перегляду, проходили у знаковому для Андрія місці – на стадіоні в частково зруйнованому від ракетного удару столичному мікрорайоні, де свого часу мешкав Шевченко з родиною.

 video

Редакція FootballHub, спортивного digital-проєкту групи 1+1 media, побувала на зніманнях проморолика, поспілкувалася з командою «Спортивного фронту» та головним героєм відео – Андрієм Шевченком. Так, спеціально для FootballHub легендарний футболіст детальніше розповів про масштабну комунікаційну кампанію, покликану привернути увагу міжнародного спортивного комʼюніті до війни в Україні, та поділився власними переживаннями щодо подій, які відбуваються в країні.

Повна версія сюжету доступна на YouTube за цим посиланням. Автор матеріалу – спортивний журналіст Олександр Мельниченко.

«Переконаний: поки триває війна в Україні, жоден російський спортсмен не може виступати на міжнародній арені. Сьогодні наші діти позбавлені можливостей займатися спортом, позбавлені будь-яких можливостей і самі спортсмени. Сьогодні помирають наші люди, серед яких – діти. Футбольна спільнота (ФІФА та УЄФА) повністю відсторонили російські команди та національну збірну рф від будь-яких міжнародних змагань. І це правильно», – підкреслив Андрій Шевченко.

Крім того, директорка з маркетингу телеканалу 1+1 Наталія Вовк розповіла про особливість зйомок та болюче поєднання символізмів як для команди, так і для самого Андрія Шевченка.

«Це дуже символічне місце. Поруч біля нас знаходиться будинок, який один з перших постраждав від повномасштабного вторгнення росії в Україну. Від будинку майже нічого не залишилося, постраждало і саме футбольне поле, на якому в дитинстві займався Андрій. Цей невеличкий стадіон, школа і ось ця будівля, в якій раніше жили мирні мешканці, – болюче поєднання для кожного з нас».

Хештеги проєкту — #BoycottRussianSport, #TurnOffRussia, #StandWithUkraine #StopWar. Серед майданчиків 1+1 media, які вже залучені до проєкту — ТСН, «Сніданок з 1+1», «Профутбол Digital», FootballHub, «Про спорт», ТСН.ua, УНІАН та багато інших ресурсів. Проєкт реалізується за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода