Forum Group надаватиме свої локації у Києві для проведення подій безкоштовно

Київська мережа бізнес-центрів Forum Group надаватиме свої локації для організації та проведення заходів безкоштовно до кінця літа. Перевагу будуть віддавати освітнім, благодійним, бізнес та творчим подіям. Мета проєкту – підтримати малий та середній бізнес, а також надати можливості для взаємодії та розвитку.

Коментарі 1248

«Ми відкриваємо наші бізнес-комплекси для ваших подій, зустрічей, фотосесій. Абсолютно безкоштовно! Бо підтримуємо! Організовуйте лекції чи конференції, благодійні зустрічі чи фестивалі, створюйте контент, який надихає. Наповнюйте людей і місто сенсами, яких зараз так не вистачає. А ми, зі свого боку, допоможемо з локацією», – коментує ідейний лідер Forum Group Ірина Школьник.

Зокрема, у користування організаторів надаються площі від 115 до 385 кв. м з можливістю розмістити від 10 до 100 гостей.  Більшість просторів обладнанні всім необхідним для проведення заходів. 

На території кожного бізнес-центру Forum облаштовані безпекові зони – укриття або бомбосховища. В черговий раз закликаємо резидентів та гостей комплексів не нехтувати правилами безпеки у разі повітряної тривоги.

Провести івенти можна на наступних локаціях:

  • тераса на даху Forum Infinity (вул. Саксаганського, 53/80)
  • конференц-зала та BBQ-зона Forum Business City (вул. Миколи Пимоненка, 13)
  • BBQ-зона Forum West Side (вул. Олени Теліги, 6)
  • локації на Victoria Park (провулок Охтирський, 7)
  • локації  на Forum City Garden (вул. Амурська, 6).

Щоб дізнатися більше, отримати презентацію з описом локацій або вже домовитися про проведення івенту, звертайтеся на контактну пошту: a.zuzan[email protected].

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода