Free Fire та «Паперовий будинок» об'єднуються

Garena і Netflix анонсують кросовер між проєктами «Паперовий будинок» (також відомий як La Casa de Papel) та мобільною грою Free Fire.

Коментарі 3323
Фанати серіалу зможуть зануритися у світ популярної королівської битви, а гравці Free Fire познайомляться з найпопулярнішим іспанським серіалом десятиліття. «План: Бермуди» включатиме величезне доповнення, яке змінить зовнішній вигляд Free Fire. 

«Створювати незабутні враження для спільноти Free Fire — наша головна мета. Саме тому ми вирішили об’єднатися з «Паперовим будинком», одним із найпопулярніших серіалів Netflix, — заявив Гарольд Тео, що займає посаду продюсера у Garena. – Ми в Garena обожнюємо „Паперовий будинок“, як і мільйони наших гравців у всьому світі. І ми в захваті від того, що зможемо здивувати нашу спільноту цією колаборацією. Сподіваємося, що вона ощасливить гравців так само, як і нас!»

З оновленням «План: Бермуди» у грі з’явиться «Погоня за прибутком» — новий режим у форматі 4v4. 
У новому режимі метою гравців буде зібрати якомога більше банкнот до завершення зворотного відліку таймера. Гравці у сквадах із чотирьох чоловік повинні будуть знаходити спеціальні принтери для грошей, розкидані по всій карті. Кількість принтерів для грошей на карті буде обмежена, тому, поки принтер друкує банкноти, гравці повинні обороняти прилеглу територію. Переможцем стає команда, яка зуміє першою набрати необхідну кількість банкнот до завершення відліку. 

Гравці зустрінуть багато відсилок, що занурюють в атмосферу серіалу «Паперовий будинок»: від принтерів для грошей та сейфу прямо на стартовому острові до літака із символікою «Паперового будинку» та парашутів для десанту в тематиці кросовера.

Ексклюзивна модна колекція «Паперовий будинок» x Free Fire для вашого персонажа!

Гравці зможуть взяти участь у «Плані: Бермуди» й насолодитися івентом, починаючи зі входу в гру та завершуючи десантом на полі битви у впізнаваних костюмах грабіжників. Із цим кросовером у грі з’явиться ціла колекція вражаючих образів, надиханих серіалом: лінійка костюмів «План: Бермуди» (із червоним комбінезоном і культовою маскою) та багато іншого.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода