Фрекен БОК об’єднує родини: зворушлива та щира зустріч Ектора Хіменес-Браво з мамою

Напередодні новорічних свят Фрекен БОК та корпорація Біосфера зробили подарунок амбасадору бренда - Ектору Хіменесу-Браво - запросили його маму із Колумбії в Україну!

Коментарі 1533

Ектор Хіменес-Браво – успішний зірковий шеф, який вже багато років працює на свята, тому давно не бачився з мамою і дуже мріяв обійняти її. Фрекен БОК подарувала їм теплу зустріч, яскраві емоції, несподіваний приємний сюрприз та випустила  відео в рамках кампанії «В твоїх руках турбота», щоб надихнути родини об’єднатися на новорічні та різдвяні свята за одним столом і смакувати страви, приготовані турботливими маминими руками.

 video

 «Мама була і залишається моїм найкращим вчителем та справжнім шеф-кухарем мого серця, і це було  надзвичайно приємно і так неочікувано побачити її, обійняти та готувати разом, як у дитинстві», - поділився емоціями Ектор. – «Дякую Фрекен Бок за турботу, а мамі – за найсмачнішу шарлотку у світі!»

Подаруйте тепло і увагу своїм рідним, готуйте разом святкові страви: спеціально для вас легендарний шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво створив підбірку простих у приготуванні і смачних рецептів.

Готуйте разом, спілкуйтесь, смакуйте, адже головні інгредієнти смачної страви - це любов і турбота про тих, хто поруч. Перші 10 рецептів ви вже можете знайти на QR-кодах товарів Фрекен БОК або на сторінці Фрекен БОК в YouTube.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода