Фронтмен Фіолет стане гостем зіркового онлайн-шоу «Stay Home Show» на MEGOGO LIVE

Сергій Мартинюк та Женя Галич обговорять сучасний стан музичної культури в онлайн-шоу «Stay Home Show» на MEGOGO LIVE

Коментарі 1160

Третій тиждень карантину українські музиканти спілкуються з фанами через екрани смартфонів та ноутбуків. Концерти відміняються або переносяться, випуски книжок відкладаються, анонси фестивалів не виходять. Відтепер необхідну дозу дофаміну можна отримати лише споглядаючи концерти онлайн. Аби дізнатися, як змінилося життя українських артистів через карантин, продюсер MEGOGO LIVE, лідер гурту O.Torvald та ведучий «Stay Home Show» Женя Галич проводить live-зустрічі по буднях о 20:00. Гостями шоу вже побувало близько 15 артистів, зокрема Alyona Alyona, Alina Pash, гурт KADNAY, Юля Юріна, Сергій Танчинець, Саша Чемеров.

Сьогодні, 8 квітня до Євгена приєднається культурний діяч, музикант, письменник і організатор фестивалю Бандерштат Сергій Колос Мартинюк. Артисти поділяться болями та радощами, згадають найяскравіші моменти з концертного та фестивального життя. Сергій розкаже про творчі плани гурту Фіолет, привідкриє історію нового роману “Рок-н-рол” та розповість про статус фестивалю Бандерштат, який анонсовано на 7-9 серпня.

 video

Готуйте питання та долучайтеся до єфіру на каналі MEGOGO LIVE, YouTube-каналі MEGOGO LIVE або в офіційній групі в Instagram

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода