Future Dusk стане кольором 2025 року за версією WGSN та Coloro

Глибокий темно-синій відтінок символізує перехід до нової космічної ери та початок грандіозних змін

Коментарі 1996
Агентство з прогнозування трендів у сфері моди та стилю життя WGSN спільно зі своєю дочірньою структурою Coloro, що вивчає прикладне використання квітів, представили як основний колір 2025 року темно-синій відтінок Future Dusk (від англ. — сутінки майбутнього), повідомляє Fashionunited.com. 

Колір у гамі Coloro позначений кодом 129-35-18 * і описується як «похмурий та інтригуючий», що передає «відчуття таємниці та ескапізму», що робить його придатним для періоду грандіозних змін. «Надприродні» якості Future Dusk також відповідають впливу нової космічної ери, яка, за деякими оцінками, вже настала у зв'язку з прискореним розвитком науки і техніки, що уможливило появу космічної економіки та комерційних перспектив освоєння позаземного простору. 

Цей колір, на думку експертів, асоціюється з активним поширенням т.зв. синтетичної творчості, реалізованої за допомогою технологічних креативних інструментів, насамперед генеративного штучного інтелекту. Крім цього, Future Dusk відповідає «імерсивним і перетворюючим» тонам, через які часто візуалізуються метавсесвіт і пов'язані з ним віртуальні розробки.

Як стверджують фахівці, використання цього кольору буде особливо актуальним у виробах класичного стилю та об'єктах інвестицій, оскільки відтінок гендерно-універсальний і може замінити суворий темно-синій.

Традиційно WGSN і Coloro представляють п'ять ключових кольорів кожного сезону. Базові відтінки весняно-літньої палітри 2025 будуть названі в ході онлайн-презентації 24 травня.

 * Згідно з семизначним кодуванням Coloro, перші три цифри означають відтінок (0-160), дві наступні – яскравість (0–99), а дві останні – насиченість (0–99).
Обговорити з іншими читачами:
Погода