«Галичина» випустила лінійку йогуртів з особливими смаками

Молочна компанія «Галичина» випустила оновлену лінійку йогуртів з інгредієнтами, що притаманні для Карпатського регіону. Лінійка «Карпатська фішка» включає йогурти зі смаками: «малиннич (малина)-гранат», «афини (чорниця)-чорна смородина», «вишня-ґоґодзи (брусниця)».

Коментарі 1869

«Компанія «Галичина» постійно експериментує із новими смаками продуктів. Цього разу, ми хотіли додати до карпатського йогурту справжню «Карпатську фішку» – інгредієнти, які відомі лише у цьому регіоні.   Кожна назва – «малиннич», «афини», «ґоґодзи» має своє походження та особливу атмосферну  історію, – розповідає Оксана Андрушків, директорка з маркетингу компанії «Галичина». Ідея лінійки полягає у тому, щоб створити неповторні смаки для споживачів та дати змогу посмакувати улюбленим йогуртом так, як це звикли робити в Карпатах. Це особливий регіон, де навіть звичні ягоди називають по-особливому. Справжня «Карпатська фішка» наповнена силою та енергетикою гір».

Дизайн паковань оновленої лінійки розробила українська брендингова агенція Dozen.

«У розробці дизайну «Карпатської фішки» була нетривіальна задача: ми хотіли одночасно зберегти візуальну айдентику бренду «Галичина» та створити унікальну візуальну мову, щоб виділити лінійку. Базувались на таких цінностях, як натуральність та чистота, які близькі до продукції компанії. Ми звернулися до стилю ботанічної ілюстрації – така гіперреалістичність карпатських ягід якнайкраще підкреслює особливі смаки оновленої лінійки», – зазначила артдиректорка Dozen Олена Гаврилюк.

Окрім питних, компанія планує розробити лінійку густих йогуртів «Карпатська фішка».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода