Генеральним директором медіахолдингу Live Network стане Юрій Будяк

Медіахолдинг Столара очолить колишній топменеджер «Інтера», NewsOne та «112 Україна».

Коментарі 4513
Генеральним директором медіахолдингу Live Network стане Юрій Будяк. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Медіаменеджер Юрій Будяк очолював канал NewsOne, також він входив до дирекції телеканалу «112 Україна». Live Network нагадує, що Юрій Будяк має 25-річний досвід управління українськими телепроєктами та телеканалами. Розпочинав телевізійну кар’єру на телеканалі «Інтер», працював на загальнонаціональних телеканалах, займався кіновиробництвом.

«Я не планую кардинально змінювати існуючу модель функціонування холдингу, проте маю плани зробити її ефективною з ефективними людьми. Буду втілювати свої ідеї зі зміни в ефірній сітці та позиціонуванні телеканалу Live. Він має правильну інформаційну політику, це була одна з причин, чому я погодився на пропозицію про співпрацю. Зараз моє першочергове завдання на посаді гендиректора — зберегти та примножити все напрацьоване медіахолдингом, а перехід до нової управлінської моделі лише його підсилить та наблизить нас до високих результатів і лідерських позицій у своїй ніші», — прокоментував Юрій Будяк.

Нагадаємо, Інститут когнітивного моделювання повідомив, що з 28 листопада 2021 року припиняє співпрацю з медіахолдингом Live Network у зв’язку із завершенням терміну дії контракту.

За матеріалами https://detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода