Gerety 2021 відкрив прийом робіт

Конкурс Gerety Awards 2021 відкрив прийом робіт та оголосив журі, до складу якого увійшли понад 180 лідерів реклами та маркетингу з 30 країн світу.

Коментарі 9194

Gerety Awards – це глобальна креативна нагорода, де членами журі виступають виключно жінки. Конкурс Gerety Awards переосмислює стандарти, по яким створюється і реалізовується реклама, та встановлює нові орієнтири для реклами та креативних комунікацій. Названий на честь копірайтера Frances Gerety, який у 1948 році створив гасло «A diamond is forever».

Цього року засідання Executive Jury відбудеться в Лондоні, Торонто, Берліні, Сантьяго, Лагосі, Сінгапурі, Мілані, Парижі, Лос-Анджелесі та Будапешті. Окрім визначення загального списку переможців, дане журі обере агентство та продакшн компанію року зі своєї країни. Співзасновник Gerety Awards Lucia Ongay розповідає: "У цьому році ми вітаємо нових членів журі з нових міст на конкурсі, які демонструють жіночий погляд на креатив в рекламі та комунікаціях з усього світу".

До Гран журі увійшли: Karen Blackett OBE, WPP U.K Country Manager & GroupM U.K CEO, Jessica Apellaniz, CCO of Mexico & Latam, Ogilvy Mexico та Tara Weeransinghe, Group Head-Creative, Leo Burnett Sri Lanka.

Деталі на сайті www.geretyawards.com

Обговорити з іншими читачами:
Погода