Gerety Awards 2023: новий дедлайн та кампанія від Cossette

Міжнародний конкурс Gerety Awards 2023 продовжив прийом робіт до 14 квітня та представив кампанію від Cossette.

Коментарі 1002

Одне з найбільш нагороджених незалежних агентств у світі Cossette створило кампанію із закликом до участі в Gerety Awards. Кампанія підкреслює силу «іншого» погляду. Така перспектива, яку галузь (в прямому сенсі) не може отримати ніде, крім журі Gerety Awards. Cossette прагнули розробити ідею, здатну стимулювати подачі робіт на конкурс, демонструючи цінність жіночої точки зору.

Nicole Ellerton, креативний директор групи / AD, пояснює: «Наявність виключно жіночого журі створює середовище, в якому робота оцінюється через унікальний об’єктив і пропонує перспективу, яку не може запропонувати жодне інше шоу».

Цього року до складу журі входять 190 суддів із 40 різних країн. Конкурс відкритий для всіх рекламних агентств, рекламодавців, студій і продакшн компаній у всьому світі. Змагатися можуть як національні, так і міжнародні кампанії. Єдиним критерієм оцінювання є оригінальність ідеї та креативність у її виконанні.

Конкурс названий на честь Frances Gerety, копірайтера, який у 1948 році створив слоган «Діамант — це назавжди». Gerety Awards – єдиний міжнародний конкурс креативності, який нагороджує найкращі роботи в рекламній індустрії, базуючись на жіночому баченню креативності, бо до журі входять лише жінки-топові спеціалісти як зі сторони агентств, так і зі сторони клієнтів.

Прийом робіт триває до 14 квітня на сайті www.geretyawards.com.

Обговорити з іншими читачами:
Погода