Gerety Awards нагадує про кінцевий термін прийому робіт

Gerety Awards анонсує саміт до Міжнародного жіночого дня та нагадує про кінцевий термін прийому робіт – 2 квітня.

Коментарі 9217

Women Empowered Global (WEG), глобальний форум для жінок-підприємців та лідерів, спільно з Gerety Awards, організували Глобальний саміт із вільним доступом за попередньою реєстрацією.

WEG – це “глобальна спільнота відзначених нагородами впливових осіб, що розширює можливості жінок завдяки програмам кар’єри, лідерства та підприємництва”. На сьогоднішній день компанія співпрацює з понад 37 партнерами з усього світу і має присутність у понад 23 країнах на 6 континентах.

Оголошуючи подію, присвячену Міжнародному жіночому дню, засновник Gerety Awards Люсія Онгай каже: "На саміті будуть виступати провідні міжнародні лідери на актуальні теми щодо генедних норм та будуть розглянуті кращі практики та ідеї міжнародного жіночого дня".

Крім того, Gerety Awards повідомляє, що фінальний дедлайн вже 2 квітня. Тож агентства, продакшн компанії та бренди у всьому світі мають можливість подати свої роботи та вразити журі премії Gerety Awards. Глобальний шорт-лист та агентство року за країнами буде оголошено в червні, після чого відбудуться дискусії журі в прямому ефірі, які дадуть унікальні інсайти від лідерів рекламної галузі, а також стануть провісниками нагородження, що відбудеться пізніше цього року.

Про премію Gerety Awards

Названа на честь Френсіс Гереті, копірайтера, яка у 1948 році створила гасло "Діамант - це назавжди". Gerety Awards – це глобальна креативна нагорода. Вона переосмислює стандарти, по яким створюється і реалізовується реклама, та встановлює орієнтир для реклами та креативних комунікацій. В журі конкурсу виключно жінки-креативні директори.

Прийом робіт відкрито до 2 квітня, подавайте свої найкреативніші роботи на Gerety Awards 2021.

Дізнайтеся більше на www.geretyawards.com

Обговорити з іншими читачами:
Погода