Go Green! Велике “озеленення” від “Фрекен БОК”

Корпорація Біосфера презентує велике оновлення серії Go Green – eco-friendly лінійки бренду Фрекен БОК.

Коментарі 2491

Компанія продовжує розвивати “зелену” лінійку: серія Go Green by Фрекен БОК оновила побутову не-хімією з 15 екопродуктів для прибирання різних типів поверхонь, що складаються виключно з безпечних, нетоксичних, біорозкладних компонентів. 

Як правило, звичні нам товари для прибирання мають у складі токсичні речовини (аміак, метилхлорид, фосфати, хлор), що можуть провокувати різноманітні алергічні реакції, дерматити та навіть захворювання дихальних шляхів! В той час як побутова не-хімія Go Green:

  • містить тільки безпечні альтернативи - натуральні екстракти і природні біорозкладні ПАР (поверхнево активні речовини), які синтезуються з рослинної сировини;
  • має екологічний сертифікат «Жива Планета» та позначку «Зелений журавлик», який свідчить по суворе виконання всіх вимог до справді екологічного продукту;
  • до 98% натуральних компонентів та жодних агресивних складників у складі;
  • не тестується на тваринах.

Цікавий факт. Наприклад, універсальний очищуючий крем "Фрекен БОК Лайм"

містить мармурову муку, яка видаляє жир, наліт і іржу, але не дряпає навіть найделікатніші поверхні. А екстракт лайма в складі має знежирюючим дією, надає блиск і свіжість.

Оксана Ткачук, Глобал маркетинг-директор Корпорації “Біосфера”: 

Для нас є надзвичайно важливою sustainable-складова нашого бізнесу, адже ми турбуємося не тільки про сьогодення, але й про майбутнє. Корпорація Біосфера послідовно будує культуру відповідального споживання ресурсів, це є одним із наших стратегічних пріоритетів.

Крім того, ДНК нашого бренду Фрекен БОК - турбота, і всі наші запуски та активності спрямовані відповідати цій цінності. Турбота про екологію та наше майбутнє через еко-товари та ініціативи - це турбота не тільки про себе, власну родину, а й про наше майбутнє в цілому. Ми впевнені: збереження довкілля складається з маленьких кроків, але дуже значущих. І серія Go Green by Фрекен БОК спрямована саме на такий позитивний вплив”.

Екологічно чисті чисті засоби побутової не-хіміі Go Green це 

  • засоби та бальзам для миття посуду;
  • засоби для прибирання кухонь, ванних кімнат (у тому числі для акрилових ванн) і туалета;
  • універсальний миючий засіб, а також засіб для скляних поверхонь

Крім побутової не-хімії, у складі лінійки Go Green є також біорозкладні пакети, губки для посуду, еко-торбинки пергамент та інші eco-friendly товари.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода