ГОГОЛЬFEST – відкриття

Будуємо храм, насолоджуємося ДАХом, дивимося ХЛІБ

Комментарии 2131

13 вересня, вже вшосте, ГОГОЛЬFEST відкриється двома перформансами: театральним та музичним. Поцінувачі “Даху” побачать «…Не бог, не цар, і не герой..» у постановці Владислава Троїцького, музична частина – це кіноперформанс фільму «Хліб» у музичному супроводі гурту Port Mone (Білорусь).

Про театральний перформанс

Не бог, не цар і не герой 
Ni Dieu, ni César, ni Tribun
Neither God, nor Caesar, nor tribune
Ни бог, ни царь и не герой
??????????????
 

Il n'est pas de sauveurs suprêmes

Ni Dieu, ni César, ni tribun

Producteurs, sauvons-nous nous-mêmes

Décrétons le salut commun

"L'Internationale", Eugène Pottier

Ми живемо тим життям, яке самі створюємо власними руками. Своїми руками ми будуємо і храм нашої віри.

У перформансі  за участі ДахиБрахи, Port Mone, DakhDaughters та нової академічної музики, складеться гімн творенню нового вільного життя, об’єднанню наших сердець, нашого розуму і наших рук у відродженні землі, де нам випало щастя жити.

Влад Троїцький поєднає усе – театр, музику, цирк, проекції, елементи шоу Стефано Рікарделя, знаменитого французького повітряного гімнаста, що останні роки очолює паризький театр Сильвія Монфор. А щоб кожен відчув свій внесок у будову власного світу, всі елементи поєднаються з флеш-мобом: будемо отримувати міцний заміс для фундаменту нового храму, храму творчості, простору свободи, за який ми боремось.

Про музичний кіноперформанс Коло Дзиги.Хліб

Цей фільм було заборонено на третій день після прем’єри. Його надовго викреслено з історії українського кіно.

Центр Довженка представляє відреставрований художній фільм "Хліб" (реж. Микола Шпиковський, 1929 р.) у музичному супроводі Port Mone. Фільм Миколи Шпиковського було геніально зафільмовано оператором Олексієм Панкратьєвим. Панорамні, замислені довгі плани  чергуються з динамічними графічними композиціями, тлом яких виступала земля та небо, підносячи побутову тему сівби та збору врожаю на рівень епічного виразу. Музика Port Mone сповнена пантеїстичної, ба навіть метафізичної щирості, якнайліпше пасує до епічного «Хлібу», до якого гурт написав супровід.

Довідково:

КОЛО ДЗИҐИ – серія ініційованих Центром Довженка музичних кіноперформансів, в рамках яких відбуваються прем’єри відреставрованих українських німих фільмів в супроводі сучасної музики.

Шостий Міжнародний Фестиваль Сучасного Мистецтва ГОГОЛЬFEST відбудеться в Києві, на території «Експериментально-механічного заводу» (станція метро Видубичі), з 13 по 22 вересня. Протягом десяти днів пройдуть виступи сучасних театрів, музичних колективів, експозиції аудіо- та візуальних проектів, арт-вистави, різноманітні майстер-класи. Свої програми представлять  фестивалі «Джаз Коктебель», «АртПоле», «Молодість» та інш.

Детальніше про ГОГОЛЬFEST:

·                    На інтернет-сторінці фестивалю: http://www.gogolfest.org.ua (частина розділів ще в процесі оновлення)

·                    На офіційних сторінках у соціальних мережах Facebook, вКонтакте, Google+, Twitter

·                    На каналі YouTube
 

Обсудить с другими читателями:
Погода