Гольфіст світового рівня Пол Кейсі стане амбасадором бренду Porsche

Від плаката Porsche у своїй спальні до логотипа Porsche на гольф-бегу — Пол Кейсі змагається на US Open як новий амбасадор бренду Porsche AG. Це є початком особливої співпраці, адже англієць пристрасний фанат Porsche ще з часів свого дитинства.

Коментарі 1021

«Упродовж близько 20 останніх років ім’я Пола Кейсі символізує неперевершену майстерність у гольфі. Крім того, він є привабливою і талановитою людиною, яка, маючи тісний зв’язок із Porsche, зможе правильно донести до людей цінності нашого бренду. Водночас ця співпраця підкреслює важливість гольфа для Porsche», — зауважує Олівер Блум, Голова правління Porsche AG. —  «Із Полом Кейсі ми розширили коло амбасадорів, які уособлюють наш бренд і створюють для компанії додаткову репутацію у різних сферах інтересів».

«Коли я був дитиною, я мріяв про дві речі. Я бажав стати професійним гравцем у гольф і водити спортивні автомобілі Porsche. Я дуже радий, що можу втілити свої мрії у життя», — зазначив Пол Кейсі. — «А найкращим є те, що тепер ці дві пристрасті можна поєднати. Для мене — велика честь, що стосунки з Porsche стали реальністю».

Кейсі належить до еліти світового гольфу вже майже два десятиліття. Він посідав третю позицію у світовому рейтингу, в недалекому минулому регулярно входив до двадцятки найкращих гравців і тричі вигравав Кубок Райдера. До того ж, він відсвяткував свій 19-й професійний титул на Porsche European Open 2019 року. Тоді Кейсі, який згадував про це як про «дуже емоційну перемогу», вразив уболівальників у Гамбурзі своєю манерою гри, змусивши всіх пристрасно та з хвилюванням спостерігати за грою на полі. Під час турнірного тижня він провів цікаву вечірню зустріч із іншими учасниками спільноти Porsche Golf Circle, швидко знайшовши спільну мову з родиною Porsche.

«Пол Кейсі втілив у життя свою мрію, і надихає людей досягати поставленої мети з відвагою та пристрастю. Наша цьогорічна кампанія у середовищі гольфу — «Зроби це реальністю!» — підкреслює, наскільки потужною може бути така життєва позиція», — розповідає Детлев фон Платен, член правління, відповідальний за продажі та маркетинг у Porsche AG. — «Наші меседжі та амбасадори є популярними у будь-якій країні світу і сприяють інтернаціоналізації багаторічної активної діяльності Porsche у сфері гольфу».

На відкритому чемпіонаті US Open Кейсі вперше представляє логотип Porsche на своєму гольф-бегу. Як фахівець та пристрасний фанат, він поділиться своїми знаннями про гольф та спорткари й на інших заходах Porsche. Пол Кейсі здійснив свої мрії. Кампанія «Зроби це реальністю!» вшановує шлях, що почався ще у дитинстві — з мрій про спорткари Porsche, з перших ударів у гольф-клубі на газоні позаду дому, та з моменту, коли він уперше наблизився до своїх кумирів, ставши волонтером на European Open 1991 року.

Амбасадор бренду як член родини Porsche

Кейсі доповнює родину Porsche як перший амбасадор зі світу гольфу. У світі тенісу — неперевершена Марія Шарапова, а також дві найкращі тенісистки Німеччини — Анджелік Кербер та Юлія Гергес. Активним амбасадором у програмі Porsche з розвитку молодих талантів є ще одна людина зі світу спорту — переможець Чемпіонату світу з футболу Самі Хедіра. Іншими представниками бренду є німецька легенда ралі Вальтер Рьорль, австралійський чемпіон світу з перегонів на витривалість Марк Веббер, норвезький дворазовий олімпійський чемпіон Аксель Лунд Свіндаль, а також актор Річі Мюллер та музикант Удо Лінденберг. До групи амбасадорів бренду нещодавно долучилися двоє колишніх водіїв Porsche — фахівець з GT та водій-випробувач Йорґ Берґмайстер, а також дворазовий переможець перегонів «Ле-Ман» Тімо Бернхард.

Porsche у світі гольфу

З 2015 року Porsche є генеральним спонсором європейського турніру Porsche European Open, а з 2019 року успішно бере участь у трьох професійних турнірах з гольфу Азіатського та Європейського туру в рамках партнерства з автовиробниками. Цього року виробник спорткарів додатково підтримує змагання UK Swing Європейського туру в рамках ініціативи «Golf for Good».

Вже більше трьох десятиліть Porsche виступає організатором змагань Porsche Golf Cup. Ця серія турнірів є одним із найуспішніших заходів для клієнтів компанії. Вперше проведений у Німеччині в 1988 році, турнір Porsche Golf Cup перетворився на міжнародну подію, у якій нещодавно у 261 кваліфікаційному турнірі у всьому світі змагалися понад 17 000 клієнтів Porsche. Також надзвичайно успішною стала започаткована у 2017 році ініціатива зі створення Porsche Golf Circle — міжнародної спільноти клієнтів Porsche, які цікавляться грою у гольф.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода