Голлівудська зірка українського походження Мілла Йовович стала новим обличчям бренду Johnnie Walker

Нова кампанія THE WALKERS від бренду Johnnie Walker надихає шанувальників на сміливі кроки та розширення кордонів. Менше слів, продовжуй йти вперед, – мотивують автори проекту, бренд-амбасадором якого стала Мілла Йовович. В Україні ініціативу «Less Talking, Keep Walking» компанії DIAGEO розвиває digital-центрична агенція NCG DIEVO.

Коментарі 4026

Відома актриса, яка народилась у Києві, не випадково приєдналась до кампанії. Так само, як і історія Джонні Уокера, історія Мілли Йовович розповідає про цілеспрямований рух уперед, попри всі перешкоди й кордони. Успішна голлівудська актриса  досягла всього лише завдяки зусиллям та непохильній вірі в себе. Сьогодні вона спонукає інших ніколи не здаватись і завжди намагатися йти до своєї мети.

«У всіх бувають складні моменти. Але життя навчило мене, що часто наполегливість має вирішальне значення для руху вперед. Я щаслива, що отримала можливість розвиватися та ділитися своєю історією з іншими людьми. Ви можете взяти паузу й подумати, але потім все одно потрібно йти далі, щоб стати кращими», — коментує Мілла Йовович.

Нове відео в рамках довготривалої кампанії «Менше слів, продовжуй йти вперед» («Less Talking, Keep Walking»), – свого роду визнання завзятості та сміливості людей зі Східної Європи, яким нема чого доводити, і які продовжують рухатись до мети попри всі повороти історії. Режисером відеоролика став Пол У. С. Андерсон,  а сама робота спонукає досягати мети, бути активними, зберігати позитивний настрій та віру в себе попри будь-які випробування.

Мілла Йовович стала другою зіркою кампанії «Менше слів, продовжуй йти вперед». Раніше до проєкту Johnnie Walker доєднався актор Едрієн Броуді.

Digital-центричне агентство NCG DIEVO допомагає реалізувати цілі DIAGEO та бренда шотландського віскі №1 у світі Johnnie Walker в Україні.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода