Головні події вересня: У респондентів та медіа погляди розійшлися

Вересень вийшов насиченим. Українська дослідницька компанія Gradus вирішили дізнатись чи співпадає резонанс подій у українців та українського суспільства із українськими медіа

Коментарі 2762

З точки зору медійної уваги, головними темами вересня стали події в Афганістані, запуск “Північного потоку-2” та закон про деолігархізацію. Проте, самих респондентів у перший місяць осені цікавили абсолютно інші речі.

Їхню найбільшу увагу привернув до себе бій Олександра Усика та Ентоні Джошуа (40%). На другому місці за актуальністю – повідомлення про можливість обов'язкової вакцинації. І тільки на третьому місці, і за охопленнями, і за знанням опитуваних, опинилися події в Афганістані.

Запам’яталися також пожежа у столичному костелі Святого Миколая, презентація iPhone 13, ДТП за участі депутата Олександра Трухіна, бійка депутатів Миколи Тищенка і Гео Лероса, але із суттєво меньшими показниками. Не зважаючи на те, що саме ці події мали високу ступінь охоплень в українских медіа.

Опитування  було  проведено  дослідницькою  компанією  Gradus  Research  методом самозаповнення анкети в мобільному додатку gradus.app.

Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців більше 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Період проведення поля: 28 вересня 2021 року, 20:00 – 29 вересня 2021 року 7:00. Розмір вибірки: 1000 респондентів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода