Google Картам виповнюється 15 років, а 10 років тому Карти були представлені в Україні

На цьому тижні (8 лютого) Google Картам виповнюється 15 років. З тих пір як в 2005 році Google представили карту світу, розширили межі того, що може зробити карта: починаючи з того, щоб легко знайти шлях з точки А в точку Б, і до того, щоб вся необхідна інформація під час подорожей і в повсякденному житті була завжди під рукою.

Комментарии 1275
 • Сьогодні Картами Google користується більше 1 мільярда людей щомісяця по всьому світу.
 • Сьогодні на Картах Google завдяки партнерам представлені супутникові знімки високої роздільної здатності, які охоплюють 93 мільйони квадратних кілометрів, де живуть понад 98% всього населення планети.
 • Для Street View (режим Перегляду Вулиць) відзнято більше 16 мільйонів кілометрів зображень.
 • Сьогодні щодня користувачі роблять більше 20 мільйонів доповнень – відгуків, рейтингів і т.д. – щодо різних місць на Google Картах і в Пошуку. Значну частину цієї роботи веде наша активна спільнота, яке налічує 120 мільйонів Місцевих Експертів.
 • Щомісяця ми з'єднуємо людей з різними бізнесами понад 9 мільярдів разів, включно з понад 1 мільярдом телефонних дзвінків і 3 мільярди запитів місцезнаходження.
 • Сьогодні користувачі проїжджають щодня в середньому більше 1 мільярда кілометрів, використовуючи Google Maps.
 • Сьогодні ви можете знайти інформацію про компанії, рейтинги, огляди та багато іншого для близько 200 мільйонів бізнесів і місць по всьому світу.
 • На Картах Google є інформація про доступність, наприклад, наявність доступу до закладів для людей на візках, для понад 50 мільйонів місць по всьому світу.

В Україні Google Карти були офіційно представлені в кінці січня 2010 року, і за 10 років українські користувачі отримали доступ до багатьох популярних функцій сервісу.

 • 22 січня 2010 року Google Карти офіційно представлені в Україні.
 • 29 березня 2012 року в Україні представлена Google Навігація.
 • 20 квітня 2012 року Перегляд вулиць (Street View) на Картах Google з'явився в Україні, а в жовтні 2015 року, ми представили масштабне оновлення Street View - Перегляд Вулиць став доступний не тільки для найбільших міст країни, але і в більш ніж 300 великих і маленьких населених пунктах країни.
 • 19 березня 2013 року стає доступним сервіс "Громадський транспорт" на Картах Google.
 • У 2014 році Google Україна починає масштабну кампанію Цифрове перетворення регіонів України, і за 4 роки у співпраці з місцевими державними адміністраціями проект був реалізований в 15 областях.
 • У 2017 році представлені віртуальні тури Верховною Радою України, музеями під відкритим небом, оперними театрами України, унікальними дерев'яними церквами Карпатського регіону.

Google святкує ювілей Карт і представляє новий вигляд додатку та нові функції. Починаючи з сьогоднішнього дня, в додатку Google Карти для Android і iOS будуть доступні п'ять вкладок для легкого доступу: Що поруч?, Поїздки, Збережено, Додати та Новини.

 • Що поруч?: У вкладці “Що поруч?” зібрана інформація, рейтинги, огляди та інше про близько 200 мільйонів місць по всьому світу, зокрема місцеві ресторани, найближчі цікаві місця та визначні пам'ятки міста.
 • Поїздки: Незалежно від того, подорожуєте ви на автомобілі чи громадським транспортом, вкладка “Поїздки” допоможе вам переконатися, що ви обрали найбільш ефективний маршрут. Налаштуйте щоденний маршрут, щоб отримувати оновлення руху в режимі реального часу, час поїздки та пропозиції щодо альтернативних маршрутів.
 • Збережено: Люди зберегли більше 6,5 мільярдів місць на Картах Google. Тепер ви можете переглянути всі ці місця в одному зручному місці, а також знайти та впорядкувати плани щодо майбутньої поїздки та поділитися рекомендаціями про місця, де ви були.
 • Додати: Сотні мільйонів людей щороку надають інформацію, яка допомагає постійно оновлювати Карти Google. За допомогою нової вкладки “Додати” ви можете легко ділитися знаннями місцевості, такими як подробиці про дороги та адреси, пропущені місця, відгуки щодо закладів та фотографії.
 • Новини: Нова вкладка "Новини" надає вам інформацію про тенденції, рекомендовані місця для відвідування від місцевих експертів та спеціалізованих компаній, як-от The Infatuation.

Ми також оновлюємо зовнішній вигляд і представляємо новий дизайн піктограми Карт Google, яка відображає еволюцію карт і зміни, які ми зробили: починаючи з того, щоб допомогти вам дістатися до місця призначення до того, щоб допомогти вам відкривати нові місця і набувати нового досвіду.

Оскільки ми святкуємо день народження, під час використання навігації на Картах Google зверніть увагу на піктограму святкового автомобіля, доступну протягом обмеженого часу.

Також, стануть доступними оновлення для режиму Громадський транспорт в додатку Google Карти. Нові функції Громадської транспорту допоможуть вам бути в курсі системи громадського транспорту міста в режимі реального часу і побачити важливі деталі, які базуються на відгуках користувачів, такі як температура в салоні, доступність для людей з особливими потребами, наявність спеціальних секцій для жінок, безпека.

Велика подяка всім за довіру і за те, що ви були з нами під час цієї мандрівки протягом останніх 15 років. Ми не можемо дочекатись, щоб побачити, що принесуть наступні 15 років!

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода