Google Play Store відмовляється від соцмережі Трампа

Truth Social не відповідає вимогам Google, які дозволили б включити додаток у список для завантаження.

Коментарі 1077
Truth Social залишається недоступною в магазині додатків Google для Android через недоліки в системах модерації вмісту програми. Про це повідомляє CNN. Попри те, що Truth Social доступний для попереднього замовлення в магазині Google Play з 3 серпня, додаток досі не було офіційно випущено, хоча для пристроїв Apple Truth Social було запущено ще у лютому.

«Truth Social все ще не відповідає стандартам Google Play Store, включаючи політику проти підбурювання та фізичних погроз насильством», — повідомила пресслужба Google.

Truth Social, схожа на Twitter соціальна мережа, була створена Trump Media & Technology Group (TMTG), що належить колишньому президенту США Дональду Трампу.

TMTG повідомила, що «постійно сумлінно співпрацює» з Google. «Ми переконані, що всі американці повинні мати доступ до Truth Social, незалежно від того, якими пристроями вони користуються. Ми з нетерпінням чекаємо, що Google схвалить Truth Social якнайшвидше», — заявили в компанії.

Нагадаємо, що Трамп анонсував запуск власної соцмережі Truth Social. Але соціальну мережу Трампа зламали хакери ще до її запуску.

За матеріалами https://ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода