Google Play Store запустив повноцінну рекламу у пошуку

Ще в листопаді багато користувачів почали бачити цільові рекламні оголошення для застосунків, коли вони відкривали меню пошуку Google Play Store на Android.

Коментарі 1544
Але тоді Google запевняв, що це не реклама – просто рекомендації, які можуть вас зацікавити. Тепер багато користувачів помітили нову рекламу у пошуку магазина Google Play.

Користувачі у Великій Британії, Японії та деяких інших регіонах бачать рекламу у пошуку при натисканні на цю панель. Це дозволяє припустити, що Google може перебувати на ранніх стадіях широкого розгортання повноцінної реклами.

Одна річ, яка явно відрізняє це від рекомендацій, які Google почав впроваджувати у листопаді, – це значок «Реклама» поряд із новими пропозиціями. У більшості випадків реклама виглядає змішаною з попереджувальними рекомендаціями Google. Тому може статися так, що тільки користувачі, у яких ввімкнено функцію пропозицій в їхніх облікових записах, отримують рекламу.

Крім того, новий інтерфейс оголошень містить більше інформації про застосунки. Користувацький рейтинг та загальна кількість завантажень тепер вказані в підзаголовку під кожною пропозицією.

Зважаючи на те, що реклама є такою важливою частиною бізнес-моделі Google, це не є несподіваним рішенням. Можливо, Google тестує це як нове джерело доходу, щоб компенсувати деякі втрати в Play Store у певних регіонах.

За матеріалами pingvin.pro
Обговорити з іншими читачами:
Погода