Google Play заборонить додатки, які можуть записувати дзвінки

Оновлена політика Google Play отримала кілька змін, які будуть внесені до Accessibility API з 11 травня. Одна із них — сторонні розробники програм більше не зможуть додавати функцію запису дзвінків за допомогою цього API.

Коментарі 1815
На недавньому вебінарі для розробників Google пояснила, що ця зміна стосуватиметься лише сторонніх програм, які спеціально використовували Accessibility API. Якщо на смартфоні функція запису дзвінків встановлено, турбуватися користувачам не варто.

Наприклад, вона залишиться у фірмовому додатку Google Phone, хоча в деяких країнах функція не працює через регіональні заборони. А ще вона й надалі буде доступною в сторонніх оболонках на кшталт MIUI і ColorOS.

"Якщо програма телефоном за замовчуванням і попередньо завантажена, можливість доступності (функції) не потрібна для отримання доступу до вхідного аудіопотоку і, отже, не є порушенням. Оскільки це роз'яснення до існуючої політики, нове формулювання застосовуватиметься до всіх програм з 11 травня",– йдеться у правилах Google.

Google не стала уточнювати, яким чином вона має намір боротися зі сторонніми програмами запису дзвінків. Сама ж компанія ще з моменту виходу Android 6.0 в 2015 році активно перешкоджала можливості запису дзвінків.

Наприклад, Google у Android 10 повністю відключила запис дзвінків за замовчуванням. Саме тому сторонні програми запису дзвінків раніше користувалися великою популярністю в Google Play.

Фото: https://depositphotos.com.

За матеріалами https://tech.24tv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода