Google поширює підтримку на українські стартапи

Гуманітарна криза триває в Україні – реакція Google, як і решти міжнародної спільноти, змінювалася в міру розвитку обставин. Окрім підтримки біженців та боротьби з дезінформацією, компанія інвестує у людей та бізнес України.

Коментарі 2677
Google оголошує про створення Google for Startups Ukraine Support Fund – фонду підтримки Google для стартапів в Україні у розмірі 5 мільйонів доларів, для виділення грошових грантів протягом 2022 року. Google оголошуватиме обрані українські стартапи на постійній основі, і вони отримають до 100 000 доларів США у бездольовому фінансуванні, а також програму менторської підтримки від Google, продуктову підтримку та кредити в Google Cloud. Ця практична підтримка покликана допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати свою громаду та будувати фундамент для післявоєнного економічного відновлення.

В Україні є сильна та активна спільнота стартапів. З приблизно 2000 стартапів в Україні 126 стартапів залучили венчурне фінансування з початку 2021 року. Сундар Пічаї зустрівся з кількома українськими підприємцями у нашому кампусі для стартапів в Варшаві (Google for Startups Campus). Під час цих розмов почули, як на практиці Google може допомогти спільноті стартапів.

Фінансування – це лише один елемент потрібної підтримки. Google запросили українські стартапи скористатися простором кампуса Google for Startups Campus в Варшаві як тимчасовим офісом. Перші кілька стартапів, якими керують переважно жінки, які залишили країну, вже працюють із кампусу. Google стали свідками їхньої рішучості досягти успіху.

Підтримка українських стартапів допоможе їм досягти успіху та створити технології, які зараз потрібні Україні. І оскільки регіон почне відновлюватися, стартапи та технологічні компанії стануть ключовими для відбудови української економіки, створення робочих місць та позитивного впливу на міста, які є їхніми домівками.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода